Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Graphtec CE5000-60 tırtıklı kesim sorunu

Bukom

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar merhaba,
Graphtec CE5000-60 plotterım var. Corel X4 ten direk orjinal programı ile kesim yapıyorum. Fakat yuvarlak köşeleri kırıyor. Hele ufak yazılarda bu sorun bariz belirgin bir hal alıyor. Makina ayarlarından kaynaklanıyorsa hangi ayarı değiştirmeliyim. Yardımcı olabilirseniz sevinirim..

Benzer konular

Bukom

🌱Yeni Üye🌱
Bu makineyi kullanan kimsenin başına böyle bir sorun gelmemiş anlaşılan..

Bukom

🌱Yeni Üye🌱
Sorunu halen çözemedim...

bhfo38

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
senin makinayı bilmiyorum ama bir müşterin benden roland bıçak tutucu almaya geldi sebebini sordum .benim kestiğim yazlar tırıklı oluyor dedi ve bıçak tutucudan şüpheleniyorum dedi ve aldı gitti .sonraa tel açtı gerçekten bıçak tutucu bozulmuş ondanmış.yazının genelince sorun varrsa önce bıçağı edğş .halıyıda kontrol et en son tutucu ...

Bukom

🌱Yeni Üye🌱
Cevap için teşekkür ederim. Halı yeni değişti. Bıcak tutucuyu arkadaşımdan ödünç alıp deneme yapayım. Umarım sorun çüzülür..

SEA07

🌱Yeni Üye🌱
bıçağınızın ucu bozulmuş olabilir
birde makinanın hızını düşürün
genelde bizdede oluyor 1 cm den küçük yazılarda bıçak eski ise eğer düzgün kesmiyor

setire

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
kesin buçak tutucu

kesin bıçak tutucu gibi geliyor bana

artreklamajans

🌱Yeni Üye🌱
mutoh sc 1300 plotter makinem var. kestiğim harfin bazı kısımlarını tırtıklı kesiyor. servise gönedrdim. tamam oldu dediler 2 ay sonra tekrar aynı şekilde kesmeğe başladı. basıncı yükselttim. hızı azalttım ne yaptıysam olmadı. bu konuda yardımcı olacak arladaş varmı??

artreklamajans

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar. olympos rd 840 optik kesici plotter hakkında bilgisi olan varsa. lütfen yazsın. ben bu makineden almak istiyorum.