Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

graphtec ce5000-60 vs roland gx-24

bulletproof

🏆Pro Tasarımcı🏆
arkadaşlar

graphtec ce5000-60

M_Graph5000_24inch_72dpi.jpg

ile

roland gx-24

gx24-lg.jpg

arasında kararsız kaldım.

yardımcı olursanız sevinirim

Benzer konular

cenkreklam

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
kardes bence ikisede kesim de mükemmeller.sunu al desem yanlis olur.ben de ikiside var ikiside mükemmel kesim yapiyor.kesim isim az diyosan ve 60lik plotter almani tavsiye ediyorum.60 likla cogu işi kesebilirsin.100 lükde de büyük harfler olarak kesebilirsin ama 60 da da büyük kesebilirsin.karar senin....

TuGo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bende graphtec derim... bi araştır derim bi kere alıyosun bende senin gibi araştırdım :)

bulletproof

🏆Pro Tasarımcı🏆
doğru diyosun da, biraz daha araştırırsam arka bahçede kendim makina yapıcam :D

bu arada bilişim ürünlerinde ki üç aylık yüzde on tutarında ki kdv indirimi de makinalara yansıyor, yani sıfır alırken kdv de yüzde 8 kalıyor, kaptır gitsin :D

crazyglad

👑Efsanevi Grafiker👑
roland diyorum.....bencede gerisini düşünme

SUSKUN1

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben graptech kullanıyorum çok memnunum fakat roland için kötü diyeni duymadım ama sen iyi iki makina seçmissin ahkkında hayırlısı olsun

DOKTORAFACAN

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.atacanteknik.com
bence sarf malzemesi hangisi senin hesabına geliyorsa onu tercih et

2 side corelden kesim alabiliyorsun Graphtec Japondur benim tavsiyem Graphtec olur bu işin mersedesi derim 3mm yazı kesebilen tek makina bu. 2 ellerini araştır. graphtec 2.el sıfır rolanda 5 basar derim. Yenilerde ce2000 modelinden sonrakilerde optik kamera var kroslu basılmış datanın etrafını dekupe yapıyor . en sevdiğim özellik bu 1mm kaydırma bile yapmadan Rolanda dikkat et o kafanın gidip geldigi şaft orası kısa zamanda aşınıp kafa oynuyor onlardan çok değiştirdim ayrıca ayakları okuyan sensör graphtecte optik rolantta manyetiktir.

Son düzenleme:

emreyasasin

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bende aranıza yenı katıldım arkadaslar, bundan onceleri misafir olarak izliyordum sizi :)

aynen arkadaşın dediği gibi iki makine arasında kalmış bulunuyorum... bu zamana kadar roland diyordum fakat su aralar graphtece kayıyor gibiyim :).

Benim için önemli olan makinenin kaliteli olmasının yanında az sorun cıkarması ve teknik servisinin iyi olması!...

T-shirte baskı işi ile ilgileniyorum, o yuzden hassas kesimlerde plottera ihtiyacım var.

graphtecin sıfırı birazcık pahalı olsada bakalım ıkıncı el veya bir şekilde ayarlamaya çalışacağız. :)

İyi günler , iyi çalışmalar herkese .

DOKTORAFACAN

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.atacanteknik.com
tişört flock flex kesimleri için graphtec bir numaradır orjinal bıçak kullanırsan uzun vadeli kullanırsın ...

graficar

🌟Usta Tasarımcı🌟
Afacan graftekle mi çalışıyorsun.yiğidi öldür hakkını yeme

graficar

🌟Usta Tasarımcı🌟
Anlaşıldı.Her plotterin kendine has özelliği vardır.Bizde uzun zamandır bu işin içindeyiz, 3 mm yazı kesmek için plotter alanı görmedim.Plotter ne marka olursa olsun Kullandığınız folyoya göre iyi ayarlanmış bütün plotterlerde 3 mm yazı kesme imkanı var.Şu marka daha iyi dersem mesleğime ihanet etmiş olurum,hemen hemen tüm plotterleri test ettim.

N/11

👑Efsanevi Grafiker👑
roland al ömür boyu kullan hatta çocukların bile kullanır arkadaşım :D ben 15-16 yıllık makinayı kullanıyorum hala.Hiç bir problemde yok

eserea

🌱Yeni Üye🌱
bendede bir adet grapteck var gecen yıl aldım güzel makina optik okuyuculu ama fazla kullanmadan lazer makinasına geçtim. satmayıda düşünmüyor değilim istersen araştır fiyatlarını sana ikinci el fiyat verebilirim makinanın garanti süresi henüz dolmadı bilgine.