Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Günde 1-2 saat çalışma İmkanı İster Evden, İster Ofisimizde - Türkiye Geneli

CikolataVeCikol

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.cikolatavecikolata.com
Günde 1-2 saat çalışma İmkanı İster Evden, İster Ofisimizde

Program/Seviye: Photoshop, indesign ve illustrator programlarından birini en az orta derece kullanabilen

Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Merhaba arkadaşlar,

Türkiye'nin neresinde yaşadığınız bizi ilgilendirmiyor. Yeter ki mesai saatlerinde bilgisayar başında olun ve işinizi sahiplenip, hakkıyla yapmaya çalışın. Mesafeler engel değil:)

Kişiye özel hediyelik ürünler üreten e-ticaret firmamızda günde 1-2 saat çalışacak grafiker arkadaşlar aranıyor.

Photoshop, indesign ve illustrator programlarından birini en az orta derece kullanabilen, haftanın belli günleri çalışacak, kendini geliştirmeye açık, araştırmacı, sorumluluk sahibi, işi hakkıyla yapmak için uğraşan, bilmediğini araştırıp öğrenecek arkadaşları aramızda istiyoruz.

Aşağıdaki mail adresimize CV'nizi ve örnek çalışmalarınızı iletebilirsiniz.

E-posta: info@cikolatavecikolata.com

Telefon: 0535 935 63 63

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

ozlmbaris

🌱Yeni Üye🌱
merhaba cv istemişsiniz ama tam olarak görev tanımı yok ürün girişimi yapacak yoksa dekupe vb. işler mi yada banner tasarımı mı

iyiprens

🌱Yeni Üye🌱
Merhabalar, iş hala geçerli ise, mail ortamında yapıp size iletebilirim, Freelance olarak işle ilgileniyorum. Yılların tecrübesiyle işinizi zamanında ve titizlikle hazırlayabilirim. atalaygeleri1978@gmail.com Mail attım