Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Günerler Çatı Kaplama Logo çalışması

Rüzgar ALPASLAN

🏆Pro Tasarımcı🏆
Arkadaşım ya benim anlatmamda bi sorun var.Ya da siz algılama sıkıntısı çekiyorsunuz.Mesajınızı iyi okuyun.Ajansta çalıştığınız arkadaşlarınızla beraber bir beyin fırtınası yapıp çalışmanızı ona göre şekillendirdiğinizi söylüyorsunuz.

Ben de diyorum ki herhangi bir ajansa bağlı olarak değil freelancer çalıştığım için benim böyle bir avantajım yok.Dolayısıyla buradan fikir ve eleştiri alarak çalışmayı geliştirmem kadar doğal bi şey olamaz.

Ayrıca bu siteye yüklenen çalışmalarda şunu şöyle yapın,şurayı şöyle değiştirin gibi yorum yazılı olmayan,özetle işin gelişmesini amaçlamayan kaç tane örnek gösterebilirsiniz.

Sizin deyiminizle buradaki eleştiriler doğrultusunda geliştirilen tüm işler o işe emek vermiş kişilere ait olmuyorsa bu siteye çalışmalarını yükleyen arkadaşlar dehal bu ünvanlarından vazgeçsin.
lutfen msjınızı saygı cercevesı ıcınde yazın benım algılamamda bı sorun yok ben gene aynı saygıyle yanı meslegınıze meslektaşıma duyduğum saygıyla sıze benım yazdığım msjı birdaha gerekırse bırdaha okumanızı onerırım

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
lutfen msjınızı saygı cercevesı ıcınde yazın benım algılamamda bı sorun yok ben gene aynı saygıyle yanı meslegınıze meslektaşıma duyduğum saygıyla sıze benım yazdığım msjı birdaha gerekırse bırdaha okumanızı onerırım

Tamam arkadaşım tamam.Siz haklısınız.
Ayrıca yazdıklarımı saygısızlık olarak kabul ettiyseniz sizden çok çok özür diliyorum.