Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

güneş isimli kurs çalışması

msbmyr

🌱Yeni Üye🌱
yine kurstan güneş isimli bir çalışma. afiş şekilde dergi kapağı artık aklımıza ne gelirse yapacaktık benimki ise konferans afişi.
biz güneşi yapmayı öğrendik gerisini uydurup yerine oturtmasyon :D

gneafi.jpg

seventh

🏆Pro Tasarımcı🏆
yazıları ortalarsanız daha iyi sonuç alabilirsiniz bir de çalışmanızı yukarıdan ve aşağıdan biraz uzatıp siyah alanı arttırırsanız daha iyi olabilir kanaatindeyim
hoş bir çalışma ellerinize sağlık

Ra_eM

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Güneşi sizmi yaptınız ve güneşe uzanan yada tutan makineleri ? Yoksa siz sadece yazımı yazdınız anlıyamadım da kusura bakmayın ona göre yorum yapacaktım Çünkü yazılar bu afişe hiç uymamış....

msbmyr

🌱Yeni Üye🌱
yazıları ortalarsanız daha iyi sonuç alabilirsiniz bir de çalışmanızı yukarıdan ve aşağıdan biraz uzatıp siyah alanı arttırırsanız daha iyi olabilir kanaatindeyim
hoş bir çalışma ellerinize sağlık

aslında yazılar ortalı sadece "elektrik su hava herşeyi kontrol ediyoruz" kısmı ortalı değil ortalı yapsaydım karışıyordu. ünlem ve soru işareti sanki yasıları ortalı değilmiş gibi gösteriyor bende farkındayım :)

Güneşi sizmi yaptınız ve güneşe uzanan yada tutan makineleri ? Yoksa siz sadece yazımı yazdınız anlıyamadım da kusura bakmayın ona göre yorum yapacaktım Çünkü yazılar bu afişe hiç uymamış....

öğretilen güneşti efektlerle güneşi yaptık sonra dediğim gibi sallamasyon falan filan.
ben yinede yaptıklarımı anlatayım. güneşi yaptık onda sıkıntı yok. kolların olduğu foto hazır aslında ortasında camküre gibi birşey vardı mavimsi ışıklarla ben ışıkla renklerle oynadım bayağı birde yani bu hale gelene kadar da HDR yaptım. arkaplan siyah ve bende o resmin yanlardan yonttum(sildim) daralttım bu hali aldı. şimdi yorumu alabilirim galiba :)
yorumlar için teşekkürler

by fermaN

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Font kullanmayı deneseydiniz belki daha ilgi çekici bişey olurdu.. elinize sağlık

Bortener

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Font konusuna ben de katılıyorum. Ayrıca başka bir hata var;
konferant yerine konferans olmalıydı.
Font işi çok değiştiriyor, değişik fontlarla yeniden deneyin...