Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Güvenebileceğim bir firmada çalışmak istiyorum - İstanbul

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Abdullahhate

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.adminpanpa.blogspot.com
Güvenebileceğim bir firmada çalışmak istiyorum

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Photoshop(Çok iyi)
İllustrator (İyi)
Freehand (İyi)
İnDesign (Orta)
Corel draw (az)

İş deneyimi ve içeriği: Dil Yayın Evi (İstanbul Anadolu)

Ortaokulda başlayıp bu seneye kadar devam eden bir çizim geçmişim vardı. Kelimeleri resimlerle anlatma, fıkraları resimlendirme vs... gibi. Fakat uyumsuzluklar sebebi ile çalışmaya son verdim.

Halef Jewellerys (İstanbul Avrupa)

Kuyumcu firmasının osmanlı ve diğer tarzlarda takı tasarımlarını yapmak, şirket için kartvizit ve logo tasarımları.

İdea Tekstil (İstanbul Anadolu)

Şirkette müşterilere gönderilecek ürünlerin fotoğraf çekimleri, promosyon ürün, katolog tasarımları, ürünler üzerinde modiflerin yapımı.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar: Daha önceleri yaptıgım çalışmalarım Pc nın çökmesi sonucu yok oldu. Elimde sadece yaptıgım bir katolog tasarımı (Cd si elimde) kaldı. Fakat yaptıgım bazı çizimleri forumumuzda daha önce paylaştım; linki: https://www.grafikerler.net/cizimlerim-t129091.html

İşle ilgili açıklama: Hafta içi çalışabileceğim güvenilir bir iş arıyorum, kendimi geliştirip yıllarca çalışabileceğim ve sömürülmeyeceğim bir iş. Hafta sonları Uzman grafikerlik için staj göreceğimden dolu olacağım. Normal grafikerlik programlarını kullanmanın dışında digital ortamda çizim de yapabildiğimden gerektiği zamanlarda ekstra faydalı olacağımı düşünüyorum.

Üsküdar/Çengelköy'de ikamet ediyorum.

E-posta: ulfdwarf@gmail.com

Telefon: 0537 343 63 59

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

İlanları - ya da da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? |
thread_lock_new.gif
İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

turkelf

🌱Yeni Üye🌱
web arayüzü tasarımında deneyimiz varsa turkelf@gmail.com son yaptığınız 2-3 tasarımla birlikte cv yollarsanız değerlendirmeye alabiliriz.

carcar

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Eğer merterde çalışmak isterseniz 0533 033 86 34 bende çengelkçyde yaşıyorum iş yerimiz merterde mutlu reklam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...