Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Güzel Katil /Beautifull Murderer

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
Başlarda 3D typo olarak başlayan çalışmam sonlara doğru , manipülasyon, 3D ve tipografi karışımı birşey haline geldi...Çalışmanın tipografi olmadığını söyleyenler olabilir...Ancak özünde yatan mantıkta (katil,yazıya yönelen ağaç vs vs detayları anlatmıyorum) benim için tipografidir...

aamabtn.jpg

Beautifull__Murderer_by_inankilic.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
Kara dul , Kral Benim ve Zehirli Sarmaşık , karması...
Yansımalar , gölge ve kurgu başarılı bir şekilde biraradalar.
Ellerine sağlık inan'cım bu sefer 3D Tipografi diyebiliriz ;)
Tebrik ederim

grafikerkartal

👑Efsanevi Grafiker👑
tebrik ederim inan emek verilmiş bir çalışma belli ediyor kendini sadece kafama takılan nokta eller çok pürüzsüz ve renk olarak çok canlı bu çalışmada daha yıpranmış daha kirli eller kullanılabilirdi yada kırmızı değilde siyah oje gibi çünkü o kadar göz alıyorki bıçağı görmekte zorlandım gün geçtikçe çıtan çok daha yükseliyor başarılar dilerim...

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
Kara dul , Kral Benim ve Zehirli Sarmaşık , karması...
Yansımalar , gölge ve kurgu başarılı bir şekilde biraradalar.
Ellerine sağlık inan'cım bu sefer 3D Tipografi diyebiliriz ;)
Tebrik ederim

Teşekkür ederim baba...Elimden geldiğince detaylandırma yaptım.Kralda benim kara dulda, zehitli sarmaşıkta...İyide ben kimin gibi bir soru sordurtuyor çalışma...Kırmızı ojeliyi merak etmemek elde değil.

tebrik ederim inan emek verilmiş bir çalışma belli ediyor kendini sadece kafama takılan nokta eller çok pürüzsüz ve renk olarak çok canlı bu çalışmada daha yıpranmış daha kirli eller kullanılabilirdi yada kırmızı değilde siyah oje gibi çünkü o kadar göz alıyorki bıçağı görmekte zorlandım gün geçtikçe çıtan çok daha yükseliyor başarılar dilerim...

Özenli yorumun için teşekkürler Volkan.Dikkat ettinmi bilmiyorum ancak bıçak üzerinde 3 adet yansıma var, biri ışık (bıçağın ucu) diğeri yosunlar bir diğeride işaret parmağın yansıması...Yani çalışmada bayağı bir detaya girdim ancak kırmızı ojelere hiç ellemek istemedim, okadar kirin ,yosunun ,taşın arasında tırnakları bile kırılmamış bir çift kırmızı ojeli el ...Kurduğum tema doğrultusunda o ellerin temiz olması gerekiyordu...Zira kadından bahsetmiyorum çünkü kadın olduğunu söylemiyorum, biz gördüğümüz kadarını yorumluyoruz,altta başka bişeyde olabilir. :)

Zaman ayırdığın için tekrar teşekkür ederim.

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
Çok farklı ve çok hoş olmuş..Ciddi emek sarfetmişsin çok belli keyifle inceledim ve yazıya uzanan örümcek ağına bayıldım. Ellerine sağlık..

grafikerkartal

👑Efsanevi Grafiker👑
Teşekkür ederim baba...Elimden geldiğince detaylandırma yaptım.Kralda benim kara dulda, zehitli sarmaşıkta...İyide ben kimin gibi bir soru sordurtuyor çalışma...Kırmızı ojeliyi merak etmemek elde değil.

Özenli yorumun için teşekkürler Volkan.Dikkat ettinmi bilmiyorum ancak bıçak üzerinde 3 adet yansıma var, biri ışık (bıçağın ucu) diğeri yosunlar bir diğeride işaret parmağın yansıması...Yani çalışmada bayağı bir detaya girdim ancak kırmızı ojelere hiç ellemek istemedim, okadar kirin ,yosunun ,taşın arasında tırnakları bile kırılmamış bir çift kırmızı ojeli el ...Kurduğum tema doğrultusunda o ellerin temiz olması gerekiyordu...Zira kadından bahsetmiyorum çünkü kadın olduğunu söylemiyorum, biz gördüğümüz kadarını yorumluyoruz,altta başka bişeyde olabilir. :)

Zaman ayırdığın için tekrar teşekkür ederim.

peki ozaman kurgu senin :) eserin bizde yönetmenin sunduğu filmi izleyeceğiz :) ne var onun altında hı söylesene :D bak merak edecek herkes kuzu görünümde bir kurtmu ?

Fatos KESKİN

👑Efsanevi Grafiker👑
Kurgu, renkler ve işçilik süper.Çok güzel bir çalışma olmuş İnan eline sağlık.

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
Çok farklı ve çok hoş olmuş..Ciddi emek sarfetmişsin çok belli keyifle inceledim ve yazıya uzanan örümcek ağına bayıldım. Ellerine sağlık..

Teşekkür ederim sayın émmst...Örümcek ağını severek yaptım :)

peki ozaman kurgu senin :) eserin bizde yönetmenin sunduğu filmi izleyeceğiz :) ne var onun altında hı söylesene :D bak merak edecek herkes kuzu görünümde bir kurtmu ?

Aslında bunu bir seri haline getirip , taşların altındaki şeyi hep birlikte görebiliriz.Sanırım kurttan daha beter bişey var, belkide ufacık bir kızdır...Kim bilir :)

Kurgu, renkler ve işçilik süper.Çok güzel bir çalışma olmuş İnan eline sağlık.

Teşekkür ederim Fatoş KESKİN :) tema doğrultusunda kırmızı ojelerin sahibi konusunda bir fikriniz varsa alayım..

grafikerkartal

👑Efsanevi Grafiker👑
tamamdır gizem çekiciliği getirir merakla bekleyip görelim o zman :)

Fatos KESKİN

👑Efsanevi Grafiker👑
Aslında bende Volkan gibi düşünüyorum.Eller çok pürüzsüz ve net biraz daha gizemli olabilirdi. Veya ne bileyim bir tırnağı kırılmış olabilirdi.Bir filmde görmüştüm. Bir cinayet işlenmişti.Delil olarak kadının tırnağı kırılmış ordan bulmaşlardı katili.Tabi bu benim fikrim :rofl:
Sonuçta kurgu sana ait :)

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
tamamdır gizem çekiciliği getirir merakla bekleyip görelim o zman :)

KEsinlikle haklısın :)...Tekrar teşekkür ederim.

Aslında bende Volkan gibi düşünüyorum.Eller çok pürüzsüz ve net biraz daha gizemli olabilirdi. Veya ne bileyim bir tırnağı kırılmış olabilirdi.Bir filmde görmüştüm. Bir cinayet işlenmişti.Delil olarak kadının tırnağı kırılmış ordan bulmaşlardı katili.Tabi bu benim fikrim :rofl:
Sonuçta kurgu sana ait :)

Peki şöyle bir soru sorarsam fikriniz değişir mi?

Temel mantıkla düşünelim , ellerin kirli olması gerekiyor...Ellerin kirli olması için , ellerin sahibi canlının yaşam mücadelesi vermesi gerekiyor,kurtulmak için taşı toprağı eşelemesi, köklere tutunması vs, bu durumda elleri kirlenir, güzelim tırnakları kırılır, parmakları kanardı.........Ancak???............... :) Ellerin sahibi yaşam mücadelesi vermiyorsa? keyfi yerindeyse ve en önemlisi bir insan değilse?

Sadece teknik olarak değil aynı zamanda kurgu olarakta görünenin ardına inmeye çalıştım...Tabiki nekadar başarılı olduğum tartışılır...Teşekkür ediyorum :)

Fatos KESKİN

👑Efsanevi Grafiker👑
KEsinlikle haklısın :)...Tekrar teşekkür ederim.

Peki şöyle bir soru sorarsam fikriniz değişir mi?

Temel mantıkla düşünelim , ellerin kirli olması gerekiyor...Ellerin kirli olması için , ellerin sahibi canlının yaşam mücadelesi vermesi gerekiyor,kurtulmak için taşı toprağı eşelemesi, köklere tutunması vs, bu durumda elleri kirlenir, güzelim tırnakları kırılır, parmakları kanardı.........Ancak???............... :) Ellerin sahibi yaşam mücadelesi vermiyorsa? keyfi yerindeyse ve en önemlisi bir insan değilse?

Sadece teknik olarak değil aynı zamanda kurgu olarakta görüneni ardına inmeye çalıştım...Tabiki nekadar başarılı olduğum tartışılır...Teşekkür ediyorum :)

Hııım şeytan veya doğa üstü güçleri olan bir varlık olabilir diyorsun. O zaman haklı olabilirsin :)

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Herşey yerli yerinde ama Typography yazmasaydında, konuya uygun başlık kullansaydın diyorum..
İşi yöneten sensin bizede izlemek düşerse ben bu filmi izler, sonra içmeye giderim..Eline sağlık.

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
Hııım şeytan veya doğa üstü güçleri olan bir varlık olabilir diyorsun. O zaman haklı olabilirsin :)

Şeytan olduğunu siz söylediniz :)...Şeytan deyince aklıma şu sorular geldi...Halat, sapı olmayan bir bıçak...Şeytan bunları ne yapsın ki? İşte kurgudan kastım buydu...Örümceklerden tutalımda , üstteki köklere kadar hepsi bütün bir hikaye aslında :)

Teşekkür ederim, zamanınızı aldım...

Herşey yerli yerinde ama Typography yazmasaydında, konuya uygun başlık kullansaydın diyorum..
İşi yöneten sensin bizede izlemek düşerse ben bu filmi izler, sonra içmeye giderim..Eline sağlık.

:) KEsinlikle haklısın abi...Hemen açıklık getireyim...Çalışmanın ilk aşamalarında sadece yazı vardı...Yazıyı işliyordum...Akabinde böyle şekillendi ve tipografi yazısını kaldırmayı ihanet içerikli bir davranış gibi algıladım...Kendimide nankör...Çünkü ben tipografi yapmak istiyordum ve çalışmanın ilerleyen kısımlarında onu bir kenara atamazdım...Yola onla başlamıştım ve onunla devam etmeliydim
.Bu bağlamda bu özel bi durumdu...Ancak kesinlikle çalışma adını içeren bir metinle başka bir çalışma yapacam...Ozaman içmeye birlikte gideiz :) Teşekkür ederim.

Son düzenleme:

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
:) KEsinlikle haklısın abi...Hemen açıklık getireyim...Çalışmanın ilk aşamalarında sadece yazı vardı...Yazıyı işliyordum...Akabinde böyle şekillendi ve tipografi yazısını kaldırmayı ihanet içerikli bir davranış gibi algıladım...Kendimide nankör...Çünkü ben tipografi yapmak istiyordum ve çalışmanın ilerleyen kısımlarında onu bir kenara atamazdım...Yola onla başlamıştım ve onunla devam etmeliydim
.Bu bağlamda bu özel bi durumdu...Ancak kesinlikle çalışma adını içeren bir metinle başka bir çalışma yapacam...Ozaman içmeye birlikte gideiz :) Teşekkür ederim.

Ozaman bir detay daha söylemeliyim. Pay olgusunu yaratmak için kullandığın kahverengi ton içine biraz daha renk karıştırman gerekiyor..Bazı yerlerine yaznısma için gri beyaz, bazı yerleri iyice içine işlemiş durumu siyah..
Ama diğer çalışmada da uygulayabilirsin. Bırak dağınık kalsın hesabı..

bilgilknur

🏆Pro Tasarımcı🏆
Ellerinize sağlık farklı bir çalışma olmuş.

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
Ozaman bir detay daha söylemeliyim. Pay olgusunu yaratmak için kullandığın kahverengi ton içine biraz daha renk karıştırman gerekiyor..Bazı yerlerine yaznısma için gri beyaz, bazı yerleri iyice içine işlemiş durumu siyah..
Ama diğer çalışmada da uygulayabilirsin. Bırak dağınık kalsın hesabı..

Evet dahada detaylandırmak mümkün...Bırak dağınık kalsın hesabında değilim,birçok açıdan geliştirilmeye müsait bir çalışma sanırım, sınırlarımı esnettiğimi düşünüyorum...Bir sonrakinde dahada esneyebilirim umarım...Teşekkürler.

Ellerinize sağlık farklı bir çalışma olmuş.

Teşekkür ederim bilgilknur...

karantina

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
deryademir83.blogspot.com
Çok başarılı,çekici ve yaratıcı olmuş.Bilgisayarım parladığından sol tarafta ki kutucukları göremedim:(ne var orda?Tırnakların bu kadar net olması bence daha da ürkütücü olmuş.Kimin masum olduğu anlaşılamıyor

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
Çok başarılı,çekici ve yaratıcı olmuş.Bilgisayarım parladığından sol tarafta ki kutucukları göremedim:(ne var orda?Tırnakların bu kadar net olması bence daha da ürkütücü olmuş.Kimin masum olduğu anlaşılamıyor

Teşekkür ederim...Sizin için kutucuktakileri büyüttüm...Buyrun.Çalışmadan bazı karaler ...

48821061.jpg

39996351.jpg

64365201.jpg

fatihcee

♾️Grafik Gurusu♾️
Köşedeki cam kırılma efektini anlayamadım. Orada bir taş kütlesi var cam kırılmasını çözemedim