Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Hd Matbaası

icten_cagri

🌟Usta Tasarımcı🌟
Arkadaşlar Hd Matbaası ile çalışmayı düşünüyorsanız eğer sakın öyle bi hata yapmayın rezil oldum onlar yüzünden

Benzer konular

GrapikselDesign

🌟Usta Tasarımcı🌟
nasıl rezil oldun suçlamanın doğru olduğunu nerden bilelim kanıtın varmı? bu şekilde itham etmen doğru değil bence. Haklılık payın varsa kanıtla bizde ona göre tedbir alalım. Kolay gelsin

duo

🌱Yeni Üye🌱
Ayın 19 unda gönderelim tek yaprak baskı işi bugün oldu hala çıkmadı, aradığım 2 güne çıkıyor, 3 güne çıkıyor diyorlar bugün yine aradım 1-2 güne elinizde olur diyor. çift taraflı a4 2000 adet basmak bu kadar zor olmasa gerek....

icten_cagri

🌟Usta Tasarımcı🌟
nasıl rezil oldun suçlamanın doğru olduğunu nerden bilelim kanıtın varmı? bu şekilde itham etmen doğru değil bence. Haklılık payın varsa kanıtla bizde ona göre tedbir alalım. Kolay gelsin

Bak kardeş ince bi kanıtı arkadaş ne demiş

"Ayın 19 unda gönderelim tek yaprak baskı işi bugün oldu hala çıkmadı, aradığım 2 güne çıkıyor, 3 güne çıkıyor diyorlar bugün yine aradım 1-2 güne elinizde olur diyor. çift taraflı a4 2000 adet basmak bu kadar zor olmasa gerek...."

neden gidipte turmatsanı sentezi ne bileyim vs suçlamıyorumda direk hd matbasına gidiyo iş onuda düşün derim yanii.....

GrapikselDesign

🌟Usta Tasarımcı🌟
Vallahi kendi matbaam da basarım başım ağrımaz ;) kolay gelsin..

MICROPC

🌱Yeni Üye🌱
Ya bu hd matbaa sahtekarın önde gideni bilader ya samsunda gördük ne olduğunu barınamadı bile samsunda bi iş ver dik 2 haftada geldi yuh yani yok kargoya verdik diyolar kargoyu arıyoz öle bişe yok yok şurda yok burda en son tesadüf birine denk geliyor arayıp iş daha baskıda diyo hep matbaa olsa ne olur hd.

afacan_4207

🏅Acemi Tasarımcı🏅
aynı dertten muzdaribiz ama 4 ay oldu ben ümidi kestim :))

hakantan

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar hd matbaa battı kapandı. yani iş yaptıranlara geçmiş olsun.. şuanda ikitane bursada matbaa açtılar yine organize matbaacılık adına. ayrılan kişiler iki farklı firma olarak faliyetlerine devam ediyorlar. çalışma yapmadan önce iyice araştırın isimlerini burdan yazmıyorum... bursa merkezli organize matbaa görürseniz araştırın..

korhanyilmaz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar atalarımızın bir sözü vardır. ucuz etin yahnisi kara olur diye. Bence daha prof. yerler ile çalışmanızda fayda war.

kemalaydin16

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar hd matbaa yönetimi hakim matbaa olarak devam etmektedir osman bey ile görüştüm iş olarak en son 3 tane yolladım çıkıyor sonuçta herkes ekmek peşinde beğenmeyen çalışmaz ama kimse buradan yalan yere suçlanamaz bizler matbaacılar sayesinde ayaktayız hangi matbaa tam zamanlıki o yüzden kimseyi suçlamak hoş değil suçuyorsan bile ısbatlıyarak yapacaksın hakim matbaada ben şahsen memnunum pazarlamacı arkadaşlarada tavsiye ederim

agresif74

🌱Yeni Üye🌱
beykentte beymat diye biryer var,kartvizit broşür vb toplayıp sağa sola yaptırdığını söyleyen başında yaşlıca adamın olduğu biryer... , aman dikkat derim, ikidebir grafiker değişiyor, çünkü hiç para ödemiyor grafikerlerine..Ayrıca vergi dairesine, sgk ya kayıtlı olmadığından kaçak çalışıyormuş geçen yıldan beri, Grafiker olarak giderseniz kuruş para ödenmez, çünkü parası yok kandırıyor, hem işini alıp yapmadığı etraftaki esnafı, hemde elemanlarını. bilginize.