Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

henüz 1 aylık karakalem çizimlerim..

wwaslıww

👑Efsanevi Grafiker👑
çok güzeL çizmLer bunlar bunLarı corel painter x'de değerlendirebilrsn asLında

sevinc_s

🌟Usta Tasarımcı🌟
sana bak acık konuşayım perspektif hiç yok grfik i istiyosan ilk önce bu sorunu oratadan kaldırcaksın.anatomi hiç yok desenin canlı gibi durmuyo.yapacağın desende ruh olacak baktım mı evet oldu diyeceksin.ama bu 1 aylık çizimlerin. daha ii seyler yapacağına eminim ama çok çalışmalısın grfiği istiosan.ben grfik okuyorum çü de.yardımcı olabilrim istrsen muğlayı eskişehiri falan dene derim yinede sana kalmış bişe

narcotic

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok güzeL çizmLer bunlar bunLarı corel painter x'de değerlendirebilrsn asLında

öncelikle teşekkürederim..beyendiğine sevindimm..ama corel painter x nedir?? :D

sana bak acık konuşayım perspektif hiç yok grfik i istiyosan ilk önce bu sorunu oratadan kaldırcaksın.anatomi hiç yok desenin canlı gibi durmuyo.yapacağın desende ruh olacak baktım mı evet oldu diyeceksin.ama bu 1 aylık çizimlerin. daha ii seyler yapacağına eminim ama çok çalışmalısın grfiği istiosan.ben grfik okuyorum çü de.yardımcı olabilrim istrsen muğlayı eskişehiri falan dene derim yinede sana kalmış bişe

önerilerin için teşekkür ederim..yardıma ihtiyacım olduğu açık zaten..eskişehiri istiyorum zaten çalışıyorum bunun için..daha çok çalışmam gerektiğinin farkındayım..saol yorumun için dikkate alacağım...

wwaslıww

👑Efsanevi Grafiker👑
öncelikle teşekkürederim..beyendiğine sevindimm..ama corel painter x nedir??
ya aslında bende yeni buldum pek bi bilgim yok ama gsl bi program programdan bahsedeyim böyle çizmiş olduğu karakalem gibi çizmleri yağlı tablo gibi renklendirebiliosun çok gsl bir program ve çizimlerinde çok gsl değerlendirrsen mükemmel olur bence=)))

narcotic

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ya aslında bende yeni buldum pek bi bilgim yok ama gsl bi program programdan bahsedeyim böyle çizmiş olduğu karakalem gibi çizmleri yağlı tablo gibi renklendirebiliosun çok gsl bir program ve çizimlerinde çok gsl değerlendirrsen mükemmel olur bence=)))

:):) peki teşşkrlr..internetten bi araştırayım o programı..becerebilirsem ilgilencem kesinlikle :) çizimlerim konusundaki düşüncenden ötürü ayrıca teşekkür ederimm :):)

wwaslıww

👑Efsanevi Grafiker👑
ilkhalint8.jpg

bu resmn ilk hali ben yapmadım netten aldım

yaptmalmamrb6.jpg

ve buda son haLi corel painter x'le olan ilk çalışmam:d

narcotic

🏅Acemi Tasarımcı🏅
aslı çok güzel eline sağlıkk :):) bn daha vakit bulamadım programı incelemek için şu aralar baya yoğunum..ödevlerle uğraşıyorumm...ilgin için teşekkür ederim çok beyendim çalışmanı görüşmek üzere tekrar :):)

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
gerçekten dediğiniz gibi orantı hataları war ve çok bariz görülüyomuşş..ama bn nie siz söledikten sora farkettim onu düşünüyorum..diyorumya daha yeniyim :) daha dikkatli bakmam gerekiyo sanırım..teşekkür ederim saolun yorumunuz için :) mutlu yıllar bu arada :):)

Saol sanada iyi seneler..
zamanla sende görüceksin ama öncelikle hocamın bir öğüdünü veriyim..
Yaptıgın çalışmayı mutlaka 10 dk. bir karşına koy iyice bir bak;)
Başarılar arkadaşım gayet iyi yol alıyorsun.

Son düzenleme:

a.g.s.l

👑Efsanevi Grafiker👑
Çalışmaların çizgisel nitelikler bakımından çok güzel
çizimler.Arkadaşlarında dedigi gibi orantı ve açılarda
problemlerin var ama onun haricinde gayet başarılı çizimler
1 ay gibi kısa bir sürede kendini geliştirmen çok güzel bir azim
Ama asla çizmeyi bırakmayın![Unutmayın çizdikçe kendinizi geliştirir
ve ögrenirsiniz.[emeginize saglık]
Başarılar dilerim:)

narcotic

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Çalışmaların çizgisel nitelikler bakımından çok güzel
çizimler.Arkadaşlarında dedigi gibi orantı ve açılarda
problemlerin var ama onun haricinde gayet başarılı çizimler
1 ay gibi kısa bir sürede kendini geliştirmen çok güzel bir azim
Ama asla çizmeyi bırakmayın![Unutmayın çizdikçe kendinizi geliştirir
ve ögrenirsiniz.[emeginize saglık]
Başarılar dilerim:)

çok teşekkür edrim..beyendiğinize sevindimm..önerileriniz çok önemli sağolun esirgemediğiniz için...saygılar :)

tunctolgahan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.webkaynak.biz
Bende çok meraklıyım karakalem çizimlerine. İçimden çizmek geliyor ama hiç boş vaktim olmuyor okuldan dolayı. :( Tekrardan Tebrik Ederim.

güneş gün

🌟Usta Tasarımcı🌟
bence 6 aylık olunca çok daha sevimli oluyorlar:D espiri tabi bir aylık denince bebeklerle ilgili bi tabir geldi aklıma... sizin üniversiteye ihtiyacınız kalmış mı ki doğal yetenek bence :D buda espişri çalışmalar çok süper olmuş ellerinize sağlık gerçekten üniversite için çok ileride olduğunuzu düşünüyorum tabiki herşeyin eğitimli olanı en güzeli...

narcotic

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence 6 aylık olunca çok daha sevimli oluyorlar:D espiri tabi bir aylık denince bebeklerle ilgili bi tabir geldi aklıma... sizin üniversiteye ihtiyacınız kalmış mı ki doğal yetenek bence :D buda espişri çalışmalar çok süper olmuş ellerinize sağlık gerçekten üniversite için çok ileride olduğunuzu düşünüyorum tabiki herşeyin eğitimli olanı en güzeli...

:):):) çoook teşekkrederim beyendiğinize çok sevindimm..doğsu sölüyosunuz eğitim en güzeli tabiki..bende alınan eğitimle daha başarılı olmak istiyorum.yorumunuz için teşekkürler tekrar :)

kapuska14

🌱Yeni Üye🌱
hocam 1 aylık çizimlerin buysa yıl sonuna kadar parcalaman lasım desen ve imgesele odaklan imgesl sınavları için şimdiden 5 6 tane figür cıkar ve konu ne olursa olsun o figürleri kullan elin alışmış olsun desende ise her ünüverste farklı özelliklere bakar ışık gölge ölçü hareketi verebilme anatomi gibi vesaire kendine bi desen çiziş şekli oturttur ve o çizim tekniğiyle ışığı gölgeyi anatomiyi ölçüyü herşeyi ortaya cıkarmaya çalış sınavlarda oturan desenin portresini benzetmen önemli değil ama portredeki ağız göz burun gibi organların ölçülü yerleştirmen lazım sonuç olarak değerlendirirken aaaa bu falanca model demicekler çünkü sen gibi 1000 kişi daha çizim yapcak öss 1 den herhangi bir bölümden ham puan da 220 yi geçmeye bag baraj alıyolar die umursamazlık yapma çünkü bazı okullar puana göre sı0raladıktan sonra çizimlere bakıyor bi de denklik durumlarında puana bakılıyor.Okula gelince en az 5 yerde yetenek sınavına gir mimar sinan,eskişehir anadolu,hacettepe ünüverstesini tavsiye ederim grafik için ama küçük şehirler ve diğer ünü lerdede sınava gir.Ben kütahya dumlupınar ünüverstesi güzel sşanatlar grafikte okuyorum.Bizim okulda baya iyi ve animasyon bölümüde var çift dal yapma şansında var o yüzden kütahyayıda değerlendir derim eğitim fakülptelerinde 1. yılın sonunda grafikte secip okuyabilirsin

nilay_vvitch

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ilk çalışmaa içinn bencee süperrrr...!!! sen benim ilk çalışmlarımı görseydinn gülmekten ölürdün:D ben bilee şimdii bakıyorumdaa nasıll gelişmişimm diyorumm ... iştee tamm birr yetenek:D.. ellerine sağlık...!

esmerkral

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben ondokuz mayıs üniversitesinde okuyorm ve hiç tavsiye etmiyorm eğitimi ğüzel değil hacettepe en iyisi bence çalısmalarında ğüzel

nursen akar

🌱Yeni Üye🌱
Tebrik ederim
Özellikle göz ve sandalye favorim oldu
İstanbul mimarsinan diyorum