Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

henüz 1 aylık karakalem çizimlerim..

aysgl_678

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.aysegulavcu.com
çaydanlık hariç çok iyi çizimler çıkarmışsın tebrik ederim 1 aya göre ben sana mükemmel derim ileride çok iyi çalışmalar çıkartıcağına inanıyorum
merak ettim daha önceden de hevesin varmıydı yeni başladıysan iyi çalışmalar çıkarttığını bilmeni isterim

narcotic

🏅Acemi Tasarımcı🏅
hocam 1 aylık çizimlerin buysa yıl sonuna kadar parcalaman lasım desen ve imgesele odaklan imgesl sınavları için şimdiden 5 6 tane figür cıkar ve konu ne olursa olsun o figürleri kullan elin alışmış olsun desende ise her ünüverste farklı özelliklere bakar ışık gölge ölçü hareketi verebilme anatomi gibi vesaire kendine bi desen çiziş şekli oturttur ve o çizim tekniğiyle ışığı gölgeyi anatomiyi ölçüyü herşeyi ortaya cıkarmaya çalış sınavlarda oturan desenin portresini benzetmen önemli değil ama portredeki ağız göz burun gibi organların ölçülü yerleştirmen lazım sonuç olarak değerlendirirken aaaa bu falanca model demicekler çünkü sen gibi 1000 kişi daha çizim yapcak öss 1 den herhangi bir bölümden ham puan da 220 yi geçmeye bag baraj alıyolar die umursamazlık yapma çünkü bazı okullar puana göre sı0raladıktan sonra çizimlere bakıyor bi de denklik durumlarında puana bakılıyor.Okula gelince en az 5 yerde yetenek sınavına gir mimar sinan,eskişehir anadolu,hacettepe ünüverstesini tavsiye ederim grafik için ama küçük şehirler ve diğer ünü lerdede sınava gir.Ben kütahya dumlupınar ünüverstesi güzel sşanatlar grafikte okuyorum.Bizim okulda baya iyi ve animasyon bölümüde var çift dal yapma şansında var o yüzden kütahyayıda değerlendir derim eğitim fakülptelerinde 1. yılın sonunda grafikte secip okuyabilirsin

hocam saolasın zaman ayırıp görüşlerini önerilerini paylaştığın için..elimden geleni yapıyorum sınavı kazanmak için.yeni çizimlerimidi eklicem siteye onlarada bi göz atarsan sewinirim.tekrardan çoooookk saol bilgiler çok değerli benm için..sen kazanmışın üniwerstyi yolun açık olur inşllh :)

narcotic

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ilk çalışmaa içinn bencee süperrrr...!!! sen benim ilk çalışmlarımı görseydinn gülmekten ölürdün:D ben bilee şimdii bakıyorumdaa nasıll gelişmişimm diyorumm ... iştee tamm birr yetenek:D.. ellerine sağlık...!
çooookk teşekkr ederimm. şımarttın valla beni :):)

narcotic

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çaydanlık hariç çok iyi çizimler çıkarmışsın tebrik ederim 1 aya göre ben sana mükemmel derim ileride çok iyi çalışmalar çıkartıcağına inanıyorum
merak ettim daha önceden de hevesin varmıydı yeni başladıysan iyi çalışmalar çıkarttığını bilmeni isterim
çok güzel cümleler bunlar..çok teşekkür edrm :) gün geçtikçe daha çok geliştiğimi varsayıyorum..hevesim hep vardı.ama hiç oturupta 1 saat boyunca resim yapmadım.graffiti ile ilgileniyodum..grafik tasarım okumaya karar verince ciddi olarak ilgilenmeye başladım çizimle..hemen hergün karalıyorum bişeyler..resim yapmak çok güzel bide üniwerstyi kazanrsam daha güzel olcak :)

narcotic

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bende çok meraklıyım karakalem çizimlerine. İçimden çizmek geliyor ama hiç boş vaktim olmuyor okuldan dolayı. :( Tekrardan Tebrik Ederim.

arkadaşım biraz geç cewap yazabildim sana kusuruma bakma vakit bulamıyorum nete girecek...sendede aynı problem var sanırım :D resim yapmak harika bi duygu ve sende ilgi duyduğunu belirtmişsn karakaleme.. bunun için kendini şanslı hisset..çünkü ben resim yapmayı sevdiğim için hergün ne kadar şanslı olduğumu oturup düşünüyorum...sanada başarılar dilerim :D

ersintambova

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bencede biraz persvektif orantı problemleri var ama 1 aylık çalışmayla buraya geldiysen sen cok iyi bir çizer olursun eminim

narcotic

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bencede biraz persvektif orantı problemleri var ama 1 aylık çalışmayla buraya geldiysen sen cok iyi bir çizer olursun eminim
abicim saolasın teşekkür ederim..sorunları en aza indirmeye çabalıyorum..yorumuna ve ilgine saygılar..

qrafiX

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Göz Muhteşem olmuş bence : )

Sınavda başarılar : )

efograf

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
başlık bir ay önce diye açılmış ama çaydanlıktaki tarih 4 ay öncesini gösteriyor bence bunun daha önceside var gibi yinede gzel çalışmalar ama daha hava katmadan çalışmalarımızı paylaşmalıyz bence

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Bence yeni başlamış biri için,muhteşemler.
Bende kesinlikle mimar sinan derim.Bende kendimi bildim bileli orayı istiyorum.
Ama kimse kusura bakmasın, oraya girebilmen için herşeyin ne yazıkki yanında birde torpilin olması gerekiyor.Bu çok kimsenin konuşmak istemediği ama ortada olan bir konu.(arkadaşlarımdan birebir şahidim)
Paylaşım için teşekkürler.
Saygılar

narcotic

🏅Acemi Tasarımcı🏅
başlık bir ay önce diye açılmış ama çaydanlıktaki tarih 4 ay öncesini gösteriyor bence bunun daha önceside var gibi yinede gzel çalışmalar ama daha hava katmadan çalışmalarımızı paylaşmalıyz bence

konuyu 3 ay önce açmış olamazmıyım sence? 1886 görüntülenme yazıyor orda..körlük var mı sende?? insanı yalancı durumuna düşürmeye çalışmadan önce otur düşün derim biraz..4 aylık çizimler olsa 4 aylık derdim merak etme..ayrıyetten hava katmaya çalışmıyorum zaten henüz bir buçuk aylık yazmamdaki amaç 1 buçuk ay süresinde ne kadar ilerlediğimi burdakilerin görüşleriyle belirlemek istedim..ama 1 tek sen ince fikirli çıktınnn...tamm yazdığın an konunun 3 ay önce eklendiğini düşünememiş olabilirsin ama üslubunda yanlış..yalancı muamelesi yapma insanlara.. hem tutki çalışmalar 4 aylık ama ben 1 aylık dedim..nolcak ozaman?? başım göğe mi erecek? anca kendimi kandırmış olacam..boş düşüncelerle uğraşma derim ben sana beğenip beğenmediğini yanlışları doğruları söyle gerisine karışma..herkesin yapıcı yorumlara ihtiyacı var kırıcı deil..çalışmalarımı beğenmişin teşekkür ederim..yorumlarınıda birazdaha ölçüp biçip birazdaha düşünerek yapmanı rica ediyorum..teşekkürler....

narcotic

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bence yeni başlamış biri için,muhteşemler.
Bende kesinlikle mimar sinan derim.Bende kendimi bildim bileli orayı istiyorum.
Ama kimse kusura bakmasın, oraya girebilmen için herşeyin ne yazıkki yanında birde torpilin olması gerekiyor.Bu çok kimsenin konuşmak istemediği ama ortada olan bir konu.(arkadaşlarımdan birebir şahidim)
Paylaşım için teşekkürler.
Saygılar
öncelikle çok teşekkür ederim güzel yorumuna :D beğenmen beni çok mutlu etti..bende çok istiyorum mimar sinanı..ama kesinlikle haklısın torpil konusunda..türkiyede yaşıyoruz güzel memleketimde iş denildimi %80 torpil geliyor aklıma bilmem neden :D valla napalım ben torpilsiz girmeye çalışcam artık.inşallah başarırım..sende istediğin yeri kazanırsın inş :D hatta birlikte mimar sinanı kazanırız inşallah hemde torpilsizz :D:D teşekkürler tekrar :D