Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

herşeyin güzeli orjinali -1

ramazan1987

🌱Yeni Üye🌱
tüm katılımcılara başarı ve sağlık diliyorum.

organikafirmzn.jpg

Benzer konular

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Lütfen yarışma şartnamesinde de belirtildiği gibi; çalışmanızın orijinal boyutunu baskıya uygun (297x420 mm ve 150 Dpi) olarak saklamayı unutmayınız.

Başarılar dileriz.
Grafikerler.net Yönetimi​

Dikkat: Önemli Duyuru!!!

merturk1

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.muraterturk.com
"Herşeyin güzeli orjinali" bence doğru bir mantık, fakat görsel sloganınızı desteklemiyor.
Slogan metninizi gözden geçirebilirsiniz; herşeyin güzeli arasında 2 boşluk, güzeli orjinali arasındaki bir boşluk atlanmaması gereken bir hata. Birde alt metin için daha okunaklı bir font seçilse daha iyi olur görüşündeyim...

Başarılar.

denekeninbucak

🏅Acemi Tasarımcı🏅
"Herşeyin güzeli orjinali" bence doğru bir mantık, fakat görsel sloganınızı desteklemiyor.
Slogan metninizi gözden geçirebilirsiniz; herşeyin güzeli arasında 2 boşluk, güzeli orjinali arasındaki bir boşluk atlanmaması gereken bir hata. Birde alt metin için daha okunaklı bir font seçilse daha iyi olur görüşündeyim...

Başarılar.

Görüşlerinize katılmıyorum slagon güzel ve görselle güzel bir uyum içerisinde boşluklara gelince boşluk için belirlenmiş kalıp her ttasarımda aynı değildir.Tasarım kusursuz değil ama söylediğin hatalar pekte mantıklı gelmedi ama bunlarda senin görüşündür tabi...

merturk1

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.muraterturk.com
Görüşlerinize katılmıyorum slagon güzel ve görselle güzel bir uyum içerisinde boşluklara gelince boşluk için belirlenmiş kalıp her ttasarımda aynı değildir.Tasarım kusursuz değil ama söylediğin hatalar pekte mantıklı gelmedi ama bunlarda senin görüşündür tabi...

Tabi katılmayabilirsiniz. Boşluk sorunu, bir kalıp olmama durumu değil, tipografi hatasıdır. Herşeyin güzeli orjinalidir deyip, karartılmış bir çiçek koyarsınız; sloganınızla örtüşmüyor, ne dediğinizden emin değilsinizdir demektir.

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
başarılar diliyorum

ramazan1987

🌱Yeni Üye🌱
kardeşş birde sen yapta onu da görelim..
bu kadar çok biliyorsann