Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

herşeyin güzeli orjinali -2

ramazan1987

🌱Yeni Üye🌱
herkeze başarı diliyorum..

organikafirmzn2.jpg

Benzer konular

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Lütfen yarışma şartnamesinde de belirtildiği gibi; çalışmanızın orijinal boyutunu baskıya uygun (297x420 mm ve 150 Dpi) olarak saklamayı unutmayınız.

Başarılar dileriz.
Grafikerler.net Yönetimi​

Dikkat: Önemli Duyuru!!!

ataaa

🌟Usta Tasarımcı🌟
oncelıkle basarılar... sunum güzel olmuş ama ellerın dekupesı amator kalmıs ısınızın degeını dusurdugunun kanısındayım...

yarısma krıterlerınden bırı de turkce kullanımındaki tutum...orjinal kelımesi bu acıdan eksı puan getırebılır die dusunuyorum.

child_play

♾️Grafik Gurusu♾️
oncelıkle basarılar... sunum güzel olmuş ama ellerın dekupesı amator kalmıs ısınızın degeını dusurdugunun kanısındayım...

yarısma krıterlerınden bırı de turkce kullanımındaki tutum...orjinal kelımesi bu acıdan eksı puan getırebılır die dusunuyorum.

:) Düşünce olarak arkadaşıma katılıyorum, ama Türkçe olarak katılmıyorum :)

Dediğin gibi "ORJİNAL" kelimesi "ORİJİNAL" olarak yazılmalıydı. Fakat yorum yaparken de Türkçe'mize özen göstersek, Türkçe konusunda da sana kesinlikle katılabilirim. :) Saygılarımla...

ramazan1987

🌱Yeni Üye🌱
TEŞEKKÜRLER.

siz de beni uyarırken türkçe kurallarına hiç uymamışsınız. mesela ki ayrı yazılır :)))) espri tabi..

psyteamtr

🏅Acemi Tasarımcı🏅
herkeze :) değilde herkese desen sanırım Türkçe'ye katkı sağlamış olurduk..
çalışmayı görsel anlamda beğendimide ifade etmek isterim. Başarılar.

@nick

🏅Acemi Tasarımcı🏅
"bana göre afişteki sponsor firmaların logolorı en altta olmalıydı, yani sponsor firmalar kompozisyonun parçası olarak değil, destekçisi olarak belirtilmeliydi. bilmiyorum ama bu seçiciler için önemli bir kriter olacaktır sanırım.

çalışman visuel olarak güzel, başarılar.

@nick

🏅Acemi Tasarımcı🏅
en altta derken? altta ki zaten

afişi tutan kişi de kompozisyona dahil olduğu için konunun dışında olması gerekli diye düşündüm. yani ayakların altında olmalıydı.

bu tabi benim yorumum, seçici kurulun kriterlerini tam bilemem.