Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İbrahim Müteferrika T.E.M.L Logo Çalışmalarım

96Design

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Öğrencisi olduğum yeni bir okul olan Ataşehir İbrahim Müteferrika Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi henüz kalıcı logosu olmayan bi okul ve isteyen öğrencilerden okul için logo yapmalarını istediler. Bende bu logoları yapıp yönetime verdim sizinde yorumunuzu almak istedim.

Benzer konular

sharlk

🏅Acemi Tasarımcı🏅
1. ile 2. begendim tabi favorim ne dersen birinci derim eline sağlık güzeller..

tnrhbk37

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.thgrafik.com
1 bence digerleri pek hoş degil ama ordaki meb işaretini cıkarırsan daha hoş olur ;)

96Design

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Yorum için teşekkürler :) meb logosunu koymak zorundaydım..

beratcks

🏅Acemi Tasarımcı🏅
1.dekini okul kabul eder mi bilmem, görsel olarak güzel fakat tekke havası andırıyor.Yanlış anlama ama siyasi açıdan kabul edilmeyebilir.
diğerlerinde T.E.M. Yazısını logonun ortasında kullanmana gerek var mı illa?zaten çerçevede yazıyor
Çerçevedeki yazıları biraz birbirinden ayırsan diyorum biraz göz yoruyor sanki
4.deki T.E.M. yi ve altındaki koyu zemini kaldırıp M yi enden biraz daha İ ye yakın ölçülerde daraltıp aralarına kitap sayfasıymış gibi görsel ekleyip denesen nasıl olur?
Akıl vermek gibi olmasın tabi çalışmaların güzel fikrimi söylemek istedim sadece!!!

96Design

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Yorum için teşekkürler... 1.yi ben beğendim.. siyasi açıdan sıkıntı olabilir haklısınız ama umarım buna takılmazlar.. 4.de Kitap şeklinde yapabilirdim ama çok klasikleşmiş bi olary oldu o artık .. hemde İ ve M kitap gibi yanyana durduklarında aynı kalınlıklarda oldukları için İ nin anlaşılmasında sıkıntı olduğu için vazgeçtim.. saygılar

kensay

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben çok yeni olmama rağmen dayanamayıp yorum yapacağım 2 ve 4 ü beğendim ben

96Design

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Teşekkür ederim yorum için :)

TReaper

🌱Yeni Üye🌱
mehmet eline saglık ama biraz daha ugras -Kendimi övmek gibi olmasın ama daha iyisini yapıp verdim metin hocaya .d.d :emo1:

Grafink

Clone Trooper
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.grafink.org
ben olsaydım, İbrahim müteferrika'nın yakışıklığı ya da tem harflerinin grafik varyasyonları yerine matbaa konsepti üzerine giderdim. geç te olsa, ülkenin aydınlanmasındaki temel taşını bu abi attı. Kattığı değer üzerinden çözümlemeye çalışmak daha doğru gibi geliyor bana.