Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Ilk ambalaj tasarimim. Pet Plastik Taze bir yaşam için...

CR0W

🏅Acemi Tasarımcı🏅
İlk kez bir ambalaj tasarımı yaptım daha doğrusu ilk kez böyle bir iş geldi bana,
yorumlarınız...

uzEoW.jpg

Benzer konular

uguryontucu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
selam.

Arkadaşım tipografin bence başarısız. Görsellerde ufak tefek rütuşlar istiyor. Pet plastik yazısı çok zayıf, oradaki yeşil görsel (sanırım logo) karman çorman. Bence daha düzgün işler yapabilirsin. çalışmaya devam

Braveart

♾️Grafik Gurusu♾️
En önemli sorun şu;
Streç Film yazısı büyük ve ön planda olması gerekirken nerdeyse en küçük alanı ona ayırmışsın, buna kesinllikle müdehale etmelisin. En basiti taze bir yaşam için ibareisne ayırdığın yeri Streç Film'e, yaprağıda taze bir yaşam için ibaresine kullanabilirsin. Daha mantıklı olur diye düşünüyorum.
Yan kapaklar tercihen böyle yerleştirilmez ters olmuş, mevcut ürünleri incelemelisin.
Tipografik yerleşimi bencede gözden geçirmelisin.

CR0W

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yorumlar için teşekkür..
yapcak bişi yok çalışmaya devam ;)

eda b

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlarıma katılıyorum çalışmaya devam:)

workmedya

🌟Usta Tasarımcı🌟
tam 10 metre kısmı olmamış.tam metre 10 gibi okunuyor

cesotti

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Kırmızı ve yeşil ağırlıklı görselleri aynı ton zemin ve lekelerle birlikte kullanman çalışmanı karışık göstermiş. Arka plan rengini tekrar düşün.
Üçüncü yüzeyi ters yerleştirirsen her iki taraftan da bakıldığında düz okunmasını ağlarsın.

Bıçak sınırlarına çok yakın çalışmışsın.. Olası bir kesim hatasını düşünüp kırım ve bıçak izlerinden biraz uzaklaşsan iyi olur.

CR0W

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yorumlar için teşekkürlar arkadaşlar zaten şuan iş askıya alındı çünkü firma ismi alamamış :D yani banada çalışmayı dahada geliştirmem için gün doğdu
birde açıklama yapayım logo benim eserim değil firma sahipleri getirdi zira böyle ürünler genelde geri dönüşüm plastiğindenmiş falan felan ayriyetten hazırladığım logoları beğenmediler :)
bu çalışmayı bayaa bi geliştirdim aslında yeni ismiyle görüşlerinize sunmadan önce bir kot giyim etiketi var elimde onub ir sahneye çıkarıp görüşlerinizi alırım tekrar teşekkür görüşler için ;)