Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İlk kartvizit denemem

kafka2121

🌱Yeni Üye🌱

Yorumlarınızı bekliyorum bu arada bu gördügünüz karttaki renk tonu için corelde cmyk olarak ne ayarlıyorum C:100 M:20 Y:0 K:0 Sky Blue ayarlasam bu tonu yakalaya bilirmiyim şimdiden herkeze tşk ederim.:angel: daha kendime kart yapmadan bu karttı istediler bi anda sektöre girmiş gibiyim :rofl:

Son düzenleme:

Benzer konular

27web

🌱Yeni Üye🌱
Yazıları ve logoyu Düzenlersen Güzel olur birde arka plan sönük kalmış yinede uğraşmışsın eline sağlık.

kafka2121

🌱Yeni Üye🌱
Arkaplanı adam mavi istedi daha çok sade resim filan atılmiyacak logo ve yazı derken önere bileceginiz bir font varmı

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Arkaplanı adam mavi istedi daha çok sade resim filan atılmiyacak logo ve yazı derken önere bileceginiz bir font varmı

İlk kartvizitinizi corelde yapmaya başlamış olmanızdan dolayı tebrikler.

Ancak bir anda sektöre girmenize hayretler içinde bakıyorum! Daha önceki işiniz neydi ki?. Umarım hayırlısı olur..ne diyelim şu dakikadan sonra..

Faks neyse de..faz ile iletişim kurmak ilginç :)

kafka2121

🌱Yeni Üye🌱
bilgi yazmak yasak olduguna yazarken değişmiş fark etmedim birden bire sektöre girdim derken daha kendime kart yapmamışken başka birisinin istemesinden dolayı

Braveart

♾️Grafik Gurusu♾️
İlk deneme deyince diyecek pek fazla birşey olmuyor tabi. Çok daha insaflı yaklamka lazım.
Creedwar'ın dediği gibi bu yatay geçiş nereden oldu ben de merak ettim.
Dengezislik ve orantısızlıklar mevcut kartvizitte.
Bunlarıda zaman içinde öğrenir ve düzeltirsin.
Şimdilik tek öneri üstatları takip et, bol bol örnek incele ve yılmadan, eleştirilere kırılmadan hatalarını görerek alabildiğin kadar yol al...

Kolay gelsin.