Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

illlustrator de embedli link??..

c_erengul

🏅Acemi Tasarımcı🏅
slmlar, illlustratorda link panelinde, çalışmada kullandığım resimlerin isimleri görünürken, embedlediğim zaman isimler kayboluyor neden olabilir?.
biraz kurcaladım ama sorun neden kaynaklanıyor anlayabilmiş değilim.. bir bilene soraym dedim, yardımlarınız için tşk.

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Embed yaptığınızda görsellerinizi çalışmanın içine gömersiniz. Dolayısı ile isim yerine sadece görsel olarak bulunmaktadırlar. Bu bir sorun değildir.

c_erengul

🏅Acemi Tasarımcı🏅
evet içine gömüldüğünü biliyorum fakat renk ayarı yapılmış resmin sonuna ayar yapıldığına dair tanım ekliyorum ve filme gönderiyorum ki, iş sonunda baktığımda ayarlı mı ayarsız mı anlaşılıyor hemen.. bu nedenle resmi embedlediğimde tanımın gitmemesi gerekiyor önceden böyle bir sorun yoktu nasıl olduysa oldu, embedli linkelerin isimlerini göremiyorum şimdi..

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Baskı ya sadeceembedlenmiş Ai dökümanı yerine çalışmanızı embedlemeden yollayın. Ai dosyanızı sadece konvertliyerek, bir klasör içinde tüm görsellerinizi ve ai dosyanızı aynı klasör içinde yollayın.

c_erengul

🏅Acemi Tasarımcı🏅
off diyorum arkadaşım teşekkürler çözümlerin için ama sadece soruma cevap istiyorum.. daha önce böyle bir sıkıntı olmuyordu sonradan nasıl olabilir bunu öğrenmek istiyorum

Sh4iN

🌱Yeni Üye🌱
Embed yaptığınızda Linked File kısmında Image yazması lazım. Oraya tıkladığınızda Embed ettiğiniz resmi görmeniz lazım?

kecmur

🌱Yeni Üye🌱
illisrator

selam linki çağırırken sol attaki bağlantı isaretini tıkla ozaman çağır resmi düzgün gelir.