Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İllustrasyon Portre Çalışması

barisk

🌟Usta Tasarımcı🌟
Porte üzerinde ilk denemem.Adobe Photoshop CS3 kullanılmıştır.Değerli Yorumlarınızı bekliyorum. :)
portre.jpg

Benzer konular

wwaslıww

👑Efsanevi Grafiker👑
güzel olmuş ama özellikle yüz kısmında hiç gölge yokmuş gibi duruyor eline sağlık

tuNc

🏆Pro Tasarımcı🏆
yüz kısmını ve burnunu tekrar gözden geçirmelisin başarılar

lrujl

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ilk denemeye göre başarılı :)

barisk

🌟Usta Tasarımcı🌟
yorumlarınız için teşekkürler.gölge üzerinde ve yüz hatlarında biraz daha çalışmalıyım o zaman:)

filizdmr

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
filizcinardemirtas.blogspot.com
Çalışma sanki yarım kalmış gibi,saçlarında gölge ve saç telleri, yüz hatlarındaki gölgeler üzerinde çalışılması gerekiyor emeğine sağlık.

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Gölgelendirmeler eksik, burun, göz ve dudaklarda biraz daha ayrıntıya dikkat ederseniz daha güzel şeyler çıkabilir.

Emeğinize sağlık.

Kolay gelsin...

barisk

🌟Usta Tasarımcı🌟

mawi06

🏆Pro Tasarımcı🏆
yüze rötuş atarsan
gamze, dudak kıvrımı, yanak
çukuru elmacık kemiği gibi
biraz daha iyi olur

Fatos KESKİN

👑Efsanevi Grafiker👑
Detaylandırırsan güzel olucak.. Devam çalışmaya :)

lovies

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.ilkeroztuna.com
Emeğinize Sağlık,sima'ya önem gösterelim bu tür çalışmalarda yüzü yüz yapan gölgelerdir,kıvrımlardır.Başarılar.

grafishop

👑Efsanevi Grafiker👑
Söylendiği gibi ilk çalışmaya göre başarılı fakat yüz ve boyun kısmında derinlikler eksik...

Başarılar, iyi çalışmalar...

barisk

🌟Usta Tasarımcı🌟
Detaylandırırsan güzel olucak.. Devam çalışmaya :)
Teşekkürler.İsteğim iyice arttı yorumunuz ile :)

Emeğinize Sağlık,sima'ya önem gösterelim bu tür çalışmalarda yüzü yüz yapan gölgelerdir,kıvrımlardır.Başarılar.
Teşekkürler.İlk olduğundan dolayı gereken hatları veremedim ancak çabalayarak geliştirmeye çalışıcam.:)

Söylendiği gibi ilk çalışmaya göre başarılı fakat yüz ve boyun kısmında derinlikler eksik...
Başarılar, iyi çalışmalar...
Teşekkür ederim.Bundan sonraki çalışmalarımda bu hataları yapmamaya özen göstericem.:)

ZirZoop

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
çok özenli çalişmişsin sanırım :) temiz çalişma ben beğendim ayrıntı yok tabiki ilk çalişma olduğu için resmin mafolacak diye pek zorlamamıssın şansını birdahaki çalişmaı yaparken elini serbest bırak daha dikatli yerine daha karman çorman daha karıştırarak çiz tabi bunları bilirlibir çizgide yap ilk seferde olamsada birkaç denemede daha ayrıntılı işler çıkacaktır resmi çok iyi incele yaprken görüceksin ayrıntıları

kolay gele...

barisk

🌟Usta Tasarımcı🌟
çok özenli çalişmişsin sanırım :) temiz çalişma ben beğendim ayrıntı yok tabiki ilk çalişma olduğu için resmin mafolacak diye pek zorlamamıssın şansını birdahaki çalişmaı yaparken elini serbest bırak daha dikatli yerine daha karman çorman daha karıştırarak çiz tabi bunları bilirlibir çizgide yap ilk seferde olamsada birkaç denemede daha ayrıntılı işler çıkacaktır resmi çok iyi incele yaprken görüceksin ayrıntıları

kolay gele...
Beğenmenize sevindim :).Evet fotoğrafı birebir yansıtmak istedim.dediğiniz gibi zamanla elim alışır umarım :) ve daha rahat olarak çalıştığım ve iyi olan çalışmalarımıda yayınlamak isterim.Bilgileriniz içinde teşekkürler:)
dudaklar sankı kucuk olmus
Çalıştığım fotoğraftaki birebir boyutları kullandım ancak banada biraz ufak gibi geldi. :)