Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İllustrator ile ilk Logom :))

Sivatoras

🏅Acemi Tasarımcı🏅
İllustrator ile yapmış oldugum ilk logodur arkadaşlar umarım beğenirsiniz..
Örnek Alınarak yapılmıştır Kendimi Geliştirme adına...

Birler

🌱Yeni Üye🌱
Ufak açı hataları dışında çok hoş görünüyor. Rica etsem böyle bir çalışmanın nasıl yapıldığını anlatır mısınız? Veyahutta Ai dosyasını paylaşmanız mümkün müdür? Teşekkürler.

Pen Tool ile çizmeye çalışıyorum fakat kenarlar düzgün ovalleşmiyor ince işçilik istiyor, ayrıca ışık vermek için Mesh kullandım siz ne kullandığınızı söyleyebilir misiniz?

M

misafiradam

Guest
muhtemelen pepsi'den örnek almısın eger almadıysan bıle onun logosuna cok benzıyor.
ilk deneme ıcın fena degıl tabıkı sabırla ve calısmayla bırde tasarımcı ruhunla hersey daha ıyı olur :) kolay gele

Sivatoras

🏅Acemi Tasarımcı🏅
o açı hatalarının farkındaydım yaparken birler zaten öyle fazla özen göstermedim .. bunun ai dosyasını sana gönderebilirim..Orhan TAVİŞ Diye faceden mesaj bırakırsan dosyayı paylaşabilirim ayrıca nasıl yapıldıgını da anatabilirim..Misafiradam Pepsi den esinlenmedim orda dikkat edersen S Harfi var logoda Sivatoras rumuzunu kullandığım için.. Böyle bir Tasarım gerçekleştirdm İkincisi Bunu ben bir videodan izledim kendim yaptım :) yukardada yazmıştım sadece örnektir. :) sevgilerle...

girift

🌱Yeni Üye🌱
bir ai dersinde bu logonun (aynısı) yapımı anlatılıyordu.

atakannakata

🌱Yeni Üye🌱
aynen bende bu ders var hatta s harfinden çıkarılıyor bu logo yinede uğraşıp başarmıssın logo hayatında başarılar ;)

Sivatoras

🏅Acemi Tasarımcı🏅
evet videodan örnek alınarak yaptığımı söylemiştim:) ama yaratıcı olmak gerekiyor :)