Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

illustrator'de kalem çizimi

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
kalemkv4.jpg

Yunus PARLAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.evdetasarim.net
Elinize sağlık. Uç kısmına biraz daha gerçekçilik katılırsa daha iyi olacağı kanısındayım. Buda tabiiki çize çize, zamanla olacak bir durum.

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
evet kesinlikle çize çize :) Photoshop'ta ne kadar kolaymış... Illustrator gerçekten mucize gibi ama zorluyor.

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
(Sınava girerken bu kalemlerden bir tane istiyorum(Efoje pen:p)

Çok güzel olmuş elinize sağlık.

Yanlız kalemler biraz havada kalmış düşücekmiş gibi gözüküyor:), zemine çizgili kağıt v.b bir çizim uygulusansa daha mı hoş dururdu?...Adobe Illustrastor' e efoje pen ile imzanızı atmanız güzel:p...Çok başarılı bir çizim denemesi olmuş, emeğinize sağlık.

Devamını bekliyorum.

Kolay gelsin.

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
uyku bir yandan; hırs bir yandan... bittiği zaman bir kurtulma hissine kapıldım :) zemine o yüzden girmedim açıkçası. Yoksa defter yapacaktım... yaparım ama :)

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
uyku bir yandan; hırs bir yandan... bittiği zaman bir kurtulma hissine kapıldım :) zemine o yüzden girmedim açıkçası. Yoksa defter yapacaktım... yaparım ama :)

Az zamanda güzel bir iş çıkmış o zaman tebrikler, merakla bekliyorum diğer halinide:), zaman ayırınca eminim daha güzel şeyler çıkacak, tekrar emeğinize sağlık.

Kolay gelsin;)

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
Blue katılıyorum kalemler havada durdu lar... bunun için 3D efect kullanmışsın sanırım, Plastik varp efekti sanki gördüm buradan 3d uygaladın diye yola çıktım... Eğer kalemler hava durmaması istiyorsun bunun için 3D uygaladığın efekte menüsüne tekrar gelince küp üzerine gelip maus ile küpü tutarak döndürabiliyorsun... öylece kalemler yatay hale gelecek... tabi ki uygulamabilirsin ama haberin olsun:angel:

illustrator programmı öğrendıkten sonra Photoshop gibi kolay gelecek;) denedım:p (ukalalık yapiyim biraz)

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
Blue katılıyorum kalemler havada durdu lar... bunun için 3D efect kullanmışsın sanırım, Plastik varp efekti sanki gördüm buradan 3d uygaladın diye yola çıktım... Eğer kalemler hava durmaması istiyorsun bunun için 3D uygaladığın efekte menüsüne tekrar gelince küp üzerine gelip maus ile küpü tutarak döndürabiliyorsun... öylece kalemler yatay hale gelecek... tabi ki uygulamabilirsin ama haberin olsun:angel:

illustrator programmı öğrendıkten sonra Photoshop gibi kolay gelecek;) denedım:p (ukalalık yapiyim biraz)

Hiç efekt yok... sadece mesh var aslında... Önce 0,5 falan yapayım dedim; sonra resim kalemi yapayım oldu... bu karmaşa da tabii görüntüye yansıdı :D teşekkür ederim.

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
Hiç efekt yok... sadece mesh var aslında... Önce 0,5 falan yapayım dedim; sonra resim kalemi yapayım oldu... bu karmaşa da tabii görüntüye yansıdı :D teşekkür ederim.

:) o zaman sorunsuz döndürebilirsin;)

emeğine sağılık.... iyi çalışmalar

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
Uzun zaman olmuştu senin çalışmalarını görmeyeli :) Sevindiğim kısım bu...Ha gayret, güzel şeyler olacak...Kendini geliştirmeye devam et, ilerde senden illüstratörle yapacağın özel bi isteğim olcak :) Kolay gelsin.

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
Uzun zaman olmuştu senin çalışmalarını görmeyeli :) Sevindiğim kısım bu...Ha gayret, güzel şeyler olacak...Kendini geliştirmeye devam et, ilerde senden illüstratörle yapacağın özel bi isteğim olcak :) Kolay gelsin.

Çalışmalar çok oluyor arada da firmalara yapılan işler olduğu için yayınlamak şahıslar için ne yönde bir etki yaratır bilemiyorum. Bu yüzden burada paylaşmıyorum. Teşekkür ederim... keşke zamanım daha çok olsa şu çizimlere, gönül neler istiyor :) isteğini de merakla bekliyorum. teşekkür ederim.