Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

I'm looking for (ilustrasyon)

photomanyakshop

🌱Yeni Üye🌱
neden forum yönetimi bu başlığı illustration olarak değilde türkçeye çevrilmiş olarak gruplandırıyor.Bunun cevabını ver.

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
neden forum yönetimi bu başlığı illustration olarak değilde türkçeye çevrilmiş olarak gruplandırıyor.Bunun cevabını ver.

Uslubunuza dikkat edin.
Sizinle gereksiz ve mantıksız bir tartışamaya, girmeye gerek duymuyorum
Önce forum kurallarını okuyun.

Flood yapmak yasak !

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Bu sitenin belli başlı kuralları var. Bu kurallara uyacağım diye üye olurken kayıt olabiliyorsunuz aksi halde üye olamazsınız. Madem uyacağım diye imzanızı atarak üye oluyorsunuz ( ! ) Neden uymuyorsunuz ? Size kuralların zıttını yada açıklarını araştırın diye yazılmadı o kurallar , yada muhalefet olun diye konulmadı oraya . Orada durmalarının tek amacı herkese eşit davranmak ve disiplinli ayrıca bize yakışan bir ortamda bulunmak için. Fikirinizi beyan edebilirsiniz, ancak üye olurken kabul ediyorum diye kabul ettiğiniz kurallara bu şekilde yaklaşmak ne derece etiktir orası tartışılır. Biz de sizinle tartışacak kadar üst mertbede olmadığımız için malasef kurallar gereğince sizi siteden uzaklaştırmam gerekiyor.

Gerekiyor ve yapıyorum . Siteden uzaklaştırıldınız.

Siz bu şekilde üyelerimize bu uslup ile yaklaştıkca biz sizin önünüze çıkacağız ve buna izin vermeyeceğiz. Konuyu silmiyor ve mesajları temizlemiyorum... Konu sahibinden özür diliyor bu mesajdan sonra konuya kaldığı yerden devam etmenisi rica ediyorum...

delibadi

🌟Usta Tasarımcı🌟
Ellerine sağlık canım,çalışmalarının içinde bende en güzeli bu olmuş,sadece kol ile gövdenin birleştiği kısımda problem var,üst tarafın gölgesi dağılmış gibi,alt kısım belirgin değil.Güzel olmuş tebrikler:)

keşke yılanın kafasınıda göe bilseydik daha güzel olur du diye düşünüyorum ama çok güzel bir çalışma olmuş eline sağlık

lovies

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.ilkeroztuna.com
Evet denildiği gibi tek göze çarpan kol oda düzeltildimi çok güzel bir çalışma çıkartılmış olucak:) emeğinize sağlık:)