Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

i'm not alone

wwaslıww

👑Efsanevi Grafiker👑
gerçekten çok başarılı bir çalışma;eline sağlık:)

MiRaY GÜÇLÜ

👑Efsanevi Grafiker👑
Başarılı bir çalışma olmuş
Emeğinize sağlık...

mawi06

🏆Pro Tasarımcı🏆
gözleri mükemmel ötesi yapmışsın bence

filizdmr

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
filizcinardemirtas.blogspot.com
Emeğine sağlık Aslıcım gözlerindeki ışıltı yansıma çok hoş,ben söylemiştim bu tablet bize çok güzel işler getiricek senden diye, yanılmadım ve bir sonrakide bundan daha güzel olucak belli, gözümüz yollarda :wink:

fairylike

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.facebook.com
Başarılı bir çalışma olmuş
Emeğinize sağlık...
teşekkürler

gözleri mükemmel ötesi yapmışsın bence
:)sağolun
güzel ellerine sağlık...
teşekkürler
Emeğine sağlık Aslıcım gözlerindeki ışıltı yansıma çok hoş,ben söylemiştim bu tablet bize çok güzel işler getiricek senden diye, yanılmadım ve bir sonrakide bundan daha güzel olucak belli, gözümüz yollarda :wink:

teşekkürler filiz:)

Fatos KESKİN

👑Efsanevi Grafiker👑
Aslı sen süper şeyler yapmaya başladın, gerçekten çok güzel olmuş.Eline sağlık canım :)

fairylike

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.facebook.com

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Çizim konusuna değinmeye gerek yok. Yalnız defalarca bakmama rağmen dişlerin nerede olduğunu anlayamadım? Normalde yerliler burunlarına bu tarz takılar takar evet. Fakat çizmiş olduğunuz çalışmada dişler burunda değil? Bu konuda bir açıklama yaparsanız şayet sevineceğim. Çünkü ne kadar baksamda dişlerin adamın ağzında olduğunu düşünmekten kendimi alamıyorum ki dişler neden ağızda bulunsun:S

fairylike

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.facebook.com
Çizim konusuna değinmeye gerek yok. Yalnız defalarca bakmama rağmen dişlerin nerede olduğunu anlayamadım? Normalde yerliler burunlarına bu tarz takılar takar evet. Fakat çizmiş olduğunuz çalışmada dişler burunda değil? Bu konuda bir açıklama yaparsanız şayet sevineceğim. Çünkü ne kadar baksamda dişlerin adamın ağzında olduğunu düşünmekten kendimi alamıyorum ki dişler neden ağızda bulunsun:S
:):)dişler burnun altında duruyor bağlı kafaya burnun hepsi gözükmüyor gölgeden,burnun alt kısmı aslında uzun.dişler de orda .değişik bir düzenek değil mi :)uydu mu mantığa:)öyle düşünmüştüm heralde :)