Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

i'm not alone

fairylike

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.facebook.com
Untitled-6.jpg

Untitled-5.jpg

photoshop cs4+uc-logic çizim
yalnız değilim....

Son düzenleme:

Benzer konular

fatihcee

♾️Grafik Gurusu♾️
Ellerinize sağlık
Görsel olarak çok başarılı. Yani fotoğraf gibi gerçekten.
fakat bendemi sorun var bilemiyorum ama mesajı alamadım

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Tebrik ederim, harika olmuş...Çizim o kadar başarılı ki, mesaj yerine ulaşmış ;)

Ellerine ve emeğine sağlık :)
:alkis:

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
Tema ile bakış açısı güzel ,
ancak kişinin afrika yerlisi olarak hesap edersek,
bir av durumunda korku sahnesi gibi algıladım bakışları beğendim
Eline sağlık Aslı.

karantina

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
deryademir83.blogspot.com
aslı az önce konuştuklarımızın üstüne birden bu fotoğrafı (fotoğraf diyorum çok gerçekçi ve etkileyici olmuş)görünce inan acayip duygulandım,çok duygusal ve başarılı olmuş emeğine sağlık.Arkada ki siyah gölgeyi anlayamadım yalnız?

foxmuld3r

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.epsilos.com
İllustrasyon olduğu söylenmese fotograf derdim. Şüphe de etmezdim.

Ama açıkçası ifadeden birşey anlamadım.Yalnız olmama hissini verecek birşey bulamadım. Şüphe ve paranoya ifadesi verecek bir bakış yok. Teknik bakımdan bu kadar ileri birisi ifade zorluğu çekmemeli. Ya da sadece algıda seçiciliktir ben birşey anlamamışımdır :)

fairylike

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.facebook.com
Tema ile bakış açısı güzel ,
ancak kişinin afrika yerlisi olarak hesap edersek,
bir av durumunda korku sahnesi gibi algıladım bakışları beğendim
Eline sağlık Aslı.

sağol selim:)

aslı az önce konuştuklarımızın üstüne birden bu fotoğrafı (fotoğraf diyorum çok gerçekçi ve etkileyici olmuş)görünce inan acayip duygulandım,çok duygusal ve başarılı olmuş emeğine sağlık.Arkada ki siyah gölgeyi anlayamadım yalnız?

:)teşekkürler derya.arkadaki siyah golge kaplan ama çoook uzakta oldugu için sadece hatlar belli olsun istedim.ışığa doğru bakıyor.bn de senle konuşurken çizdim yarısı önceden, yarısı da bugün.o duyguyu verebilmiş miyim sence?silik olmasın hayatlar:)

İllustrasyon olduğu söylenmese fotograf derdim. Şüphe de etmezdim.

Ama açıkçası ifadeden birşey anlamadım.Yalnız olmama hissini verecek birşey bulamadım. Şüphe ve paranoya ifadesi verecek bir bakış yok. Teknik bakımdan bu kadar ileri birisi ifade zorluğu çekmemeli. Ya da sadece algıda seçiciliktir ben birşey anlamamışımdır :)

yalnız olmayan benim ve benim burdan onlara bakışım:)teşekkürler

karantina

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
deryademir83.blogspot.com
:)teşekkürler derya.arkadaki siyah golge kaplan ama çoook uzakta oldugu için sadece hatlar belli olsun istedim.ışığa doğru bakıyor.bn de senle konuşurken çizdim yarısı önceden, yarısı da bugün.o duyguyu verebilmiş miyim sence?silik olmasın hayatlar:)

Günlük hayatımızda da arkamızda kaplanlar,oğlaklar var.Kimimizin dostu kimimizin düşmanı umarım kaplan amcayı yemez:)

foxmuld3r

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.epsilos.com
yalnız olmayan benim ve benim burdan onlara bakışım:)teşekkürler

Tamam sizin kungfunuz güçlü olsun :)

Ntv'de kısa bi program vardı. O'an isimli. Bu türde ama fotograf olan ilginç portreler vardı. Ben ifadeden pek birşey çıkaramasam da ona benzemiş. Sadece Oğuz Haksever anlatımı ve sesi eksik.

Ayrıca tıpkı fotograflardaki gibi yakına odaklanınca arkaplanın bulanık olma özelliğini de çok iyi vermişsiniz.

foxmuld3r

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.epsilos.com
Muhakkak görmüşsünüzdür.

Google + O an

"Ve insan" adlı alttaki arşivden gün seçerek hepsini izleyebilirsiniz.

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
Her çalışmada daha fazla şaşırıyorum..Geçen çalışmadan sonra bu kadar şaşırmayı beklemiyordum açıkcası ama ciddi anlamda yine şaşırdım..Çok çok başarılı olmuş..Gitgide daha gerçek oluyor çizimlerin..Başarılar aslıcım:)

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
Tebrik ediyor ve artık hayal gücünüzle tasarım becerinizi birleştirmenizi öneriyorum...Vakti geldi :)
(Referans foto kullandınızmı bilmiyorum)

İyi çalışmalar.

fairylike

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.facebook.com
Her çalışmada daha fazla şaşırıyorum..Geçen çalışmadan sonra bu kadar şaşırmayı beklemiyordum açıkcası ama ciddi anlamda yine şaşırdım..Çok çok başarılı olmuş..Gitgide daha gerçek oluyor çizimlerin..Başarılar aslıcım:)

çok teşekkürker:)artık ciddi anlamda çok ince uğraşıyorum en azından uğraşmaya çalışıyorum:)daha çok yolum var biliyorum ve sabırla ilerlemek gerektiğini de öğrendim.tekrar teşekkürler

Tebrik ediyor ve artık hayal gücünüzle tasarım becerinizi birleştirmenizi öneriyorum...Vakti geldi :)
(Referans foto kullandınızmı bilmiyorum)

İyi çalışmalar.

referans kullandım fakat tamamen aynısı değil kendi hayal gücümü de katıyorum .ama evet artık zamanı geldi:)teşekkürler yosa

evet aslı hatta sorcaktım sana referans olarak o fotoğrafları mı alıyosun diye ama sen kendi dünyanda " O AN" yapmışsın:)

:) bu kendi dünyamdaki bir O'an oldu sağol derya

Son düzenleme: