Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

In Design Mavi Seçme Çizgileri (CS6)

busradag

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar, Adobe In Design CS6 programında, ekran alıntısından gördüğünüz gibi nesnelerin-yazıların etrafında mavi çizgiler var, herhangi bir nesneyi seçmediğim halde nasıl böyle oluyor anlamıyorum. Çalışırken zorlanıyorum, bunları nasıl kaldırabilirim bilen var mı?

Benzer konular

vejdi

♾️Grafik Gurusu♾️
O mavi çizgiler text veya obje alanının sınırlarını gösteri bunlar baskıda çıkmaz

busradag

🌱Yeni Üye🌱
Öncelikle cevap verdiğin için teşekkür ederim, baskıda çıkmayacağını biliyorum fakat gözlerimi yoruyor, illustrator deki gibi çizgisiz kalsa olmaz mı, ben hiç seçmezken etrafında mavi çizgiler oluyor, bu gözümü yoruyor, istemiyorum onları, bir çözümü yok mudur? Bir de önceden olmuyordu bu şekilde, ne oldu anlamadım

ThreeBuddha

🏆Pro Tasarımcı🏆
Öncelikle cevap verdiğin için teşekkür ederim, baskıda çıkmayacağını biliyorum fakat gözlerimi yoruyor, illustrator deki gibi çizgisiz kalsa olmaz mı, ben hiç seçmezken etrafında mavi çizgiler oluyor, bu gözümü yoruyor, istemiyorum onları, bir çözümü yok mudur? Bir de önceden olmuyordu bu şekilde, ne oldu anlamadım

Çalışma ekranındayken "W" tuşuna basın veya üst menülerden View>Screen Mode>Peresentation kısmını işaretleyin