Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Indesign'de bazı sayfaların ilk dipnotlarını * yapmak istiyorum

dimur

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Indesign'de bazı sayfaların ilk dipnotlarını * yapmak istiyorum. diğerleri 1, 2, diye devam etsin istiyorum yardımcı olabilirmisiniz?

Benzer konular

artika.55

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Üst Menülerden Type>Insert Footnote

vejdi

♾️Grafik Gurusu♾️
Tamam oradan yapıldığını biliyorum ama özellikle ilk dipnot (*) şeklinde olmasını ve sonrakilerin 1,2,3 diye devam etmesin istiyorum onu nasıl yapıcam?
Böyle bişey olmaz nasıl başlamışsanız öğle devam eder

artika.55

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bir yazı alanı aç. içine öylesine bir yazı yaz ve Insert Footnote tıkla kendisi alta atıyor :)

vejdi

♾️Grafik Gurusu♾️
bir yazı alanı aç. içine öylesine bir yazı yaz ve Insert Footnote tıkla kendisi alta atıyor :)

üstadım artika.55 ; dimur arkadaşımız dipnotun nasıl eklendiğini biliyor, sorunu dipnota numara yerine * simgesiyle başlamak istiyor bundan sonraki dipnotların numara ile devam etmesini istiyor

dimur

🏅Acemi Tasarımcı🏅
üstadım artika.55 ; dimur arkadaşımız dipnotun nasıl eklendiğini biliyor, sorunu dipnota numara yerine * simgesiyle başlamak istiyor bundan sonraki dipnotların numara ile devam etmesini istiyor

eveeeeet aynen öyle:(:)

artika.55

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bende denedim ama olmadı. bilen varsa bekliyoruz.

en kötü ihtimal * ile başlayan dipnotu otomatik koymazsınız. aklıma böyle bir çözüm geliyr

dimur

🏅Acemi Tasarımcı🏅
evet en kötü ihtimal sizin dediğiniz gibi. ama pratik bir yolu var ise öğrenmek isterim..

savasg

🌟Usta Tasarımcı🌟
bütün dipnotları sayfada yerlerine koyduktan sonra bul değiştir (dipnot özelliği seçilerek) her sayfa için ayrı bir şekil belirleyip kolayca koyabilirsiniz.