Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

ingilizce

grafikstayla

🌱Yeni Üye🌱
ingilizce gercekten cok önemli bir konu gerek iş yaşamında gerek normal yasantıdfa. tabi bunun yanında yurt dısına da cıkmak lazım ama öncve pekiştirmek gerekli dili. bunun için de bir kursa gitmek istiyorum infolang dil okullarını öneren cok oldu cok donanımlı kaliteli bir yermiş. ama arastırıyorum ben de baska önerileriniz de var mı ?

iyibiriyim

🏅Acemi Tasarımcı🏅
infolang dil okullarını ben de çok iyi diye duydum. işlerini ciddiye alan insanlar.
ayrıca verdikleri sertifikalar da MEB onaylı.

thememg

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence daha fazla araştırma yapma.infoLANG Dil okulları tam senin ihtiyaçlarını karşılayacak bir kurum.

CMFERADOR

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.500px.com
İngilizce öğretmenliği öğrencisi olarak söyleyeyim, otur evinde dizi izle, film izle, müzik dinle falan, eğer azimliysen üç ay sonra herhangi bir dil kursunun sana vereceğinden çok daha fazlasını kaparsın.

ahmett89

🌱Yeni Üye🌱
film,dizi izlemekle bir yere kadar gelebiliyor insan.sonuçta pratik önemli evet ama temelin yoksa öyle boş boş bakıyorsun.ben anadolu lisesi mezunuyum ama okulda ögrendiğim ingilizce bana yetmiyor temelim çok yetersiz.kendi kendime de vakit ayıramıyorum açıkçası oturup evde çalışmak zor geliyor.kurslara da güvenemiyorum.bir sürü kurs var bi ofis açmış hoop ingilizce ögretiyoruz diye bas bas bagırıyor.sonra bi bakıyorsun ortaddan kaybolmuşlar.bi tane arkdasımın basına geldi ugrasıp duruyor.adı bilinen kurslar da fahiş fiyat çekiyorlar.kararsızımm

tree4

🌱Yeni Üye🌱
ingilizce de temel olmadan başarılı olmak çok zor.temelinin iyi olması gerekiyor ve sonrasında da bol bol pratik kursun kaliteli olması kadar seninde kişisel çabanın ve motivenin yüksek olması gerekiyor ki öğrendiklerini unutmayasın kullanabilesin.Ben infolang dil okullarına gidiyorum şu an 2. kurumdayım ve çok memnunum speaking ve grammer konusunda çok ilerlerim ve kendime güvenim geldi.infolan dil okullarının bir çok şehirde şubeleri bulunmakta londra'da da franchise şubeleri açıldı bu anlamda güvenilir olduğuna inanabilirsin.üstelik derslere yüksek oranda devamlılık sağlarsan kendini yeterli hissetmediğinde kurunu ücretsiz tekrarlayabiliyorsun.yani tamemen öğrenci odaklı.

thememg

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ingilzce dil kursu seçmek gerçekten çok meşakatli ve zor.ben çekinerekte olsa infoLANG dil okullarını tercih ettim çok memnun kaldım.kurumun ayrıca franchise şubesi de vermesi ayrıca bunlardan birininde londra da bulunması kuruma olan güvenimi biraz daha artırdı