Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İnternete Girince Pc yavaşlarmı...

ordu52

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Selamun Aleyküm arkadaşlar,
Birlikte çalıştığım arkadaşım internetin bilgisayarı yavaşlattığını idda ediyor.
Photoshop, CorelDRAW, FlexiSign ve Infini Rip kullanıyoruz.
Ama ben böyle düşünmüyorum ki, bunun sebebi ap açık ortada günden güne kabaran sistem kayıt ağacı ve Sistemin yüklü olduğu sürücüdeki takas alanının (swap memory) azalması dır. bunun başka bir sebebi varsa buradan bana yardımcı olursanız çok sevinicem ayrıca arkadaşıda mors edicem...

Benzer konular

Ali Emre

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
gncart.com
Dostum mantıken doğru.Çünkü sen işlemciyi yoran programları kullanırken üstüne birde tarayıcı açarak işlemciye bir yük daha bindiriyorsun.Core 2 işlemcin ve iyi bir ram
(en az 1 gb) in varsa etkileyeceğini zannetmiyoum.

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Ali emreye aynen katılıorum.
Çok azda olsa açık olan herşey pc yi yawaşlatır.

ordu52

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar yanlış anladınız çalışma anında iexplorer açık değil ve arka planda gerekli programlar haricinde ram de yer tutacak hiçbir program çalışmıyor. iş zamanı iş, internet zamanı internet bu şekilde... yapıyoruz ama bana göre makinede pek bi yavaşlama yok.

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
arkadaşlar yanlış anladınız çalışma anında iexplorer açık değil ve arka planda gerekli programlar haricinde ram de yer tutacak hiçbir program çalışmıyor. iş zamanı iş, internet zamanı internet bu şekilde... yapıyoruz ama bana göre makinede pek bi yavaşlama yok.

ewt o zmn doğru her hangibir yawaşlama olmaz.

ordu52

🏅Acemi Tasarımcı🏅
evet yavaşlama olmaz ama gelde bunu ex zihniyet taşıyanlara anlat. deveye hendek atlatmak gibi gişi.