Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İnternetin Kesilmesi

Seyit Tiken

🏆Pro Tasarımcı🏆
Selamün Aleyküm,
Sık olmasada arada bir internetim kesiliyor, ne zaman bilgisayarı kapatıp hemen açtığımda internet geliyor. Arkadaşlar bunun muhtelif sebepleri ne olabilir ve çözümü nedir?, yardımlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum, Allah razı olsun.

Benzer konular

drawsever

🌟Usta Tasarımcı🌟
format zamanın gelmiş demek..

UkeLa_ChoCuK

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.facebook.com
internetin kesilmesinin birçok sebebi olabilir,
internet kesildiğinde modemdeki ADSL ışığıda sönüyormu ?
Eğerki Modemde ADSL ışığı sönüyorsa sorun bilgisayarınla değil modem, kablolar veya servis sağlayıcınız ile alakalıdır...

Ayrıca ;

Kısa zaman önce TTNET'ten TURKNET'e taşındım ve net kesilmeleri akabinde başladı, Nereyi aradımsa sonuç alamadım ve en son care sikayetvar.com a yazılı olarak şikayetimi ekledim, birkaç gün içinde TURKNET beni aradı ve sorunu en kısa zamanda çözeceklerini söylediler, dedikleri gibide oldu ve artık netim kesilmiyor...

Kısaca anlayacağın netin kesilme yerini bulmak sorunu bulmakla nerdeyse aynıdır, Modemdenmi kesiliyor yoksa bilgisayardan mı ? bunu belirledikten sonra daha detaylı yardım elimizi uzatırız...

TC3D Graphic Design

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
t.me
internetin kesilmesinin birçok sebebi olabilir,
internet kesildiğinde modemdeki ADSL ışığıda sönüyormu ?
Eğerki Modemde ADSL ışığı sönüyorsa sorun bilgisayarınla değil modem, kablolar veya servis sağlayıcınız ile alakalıdır...

Ayrıca ;

Kısa zaman önce TTNET'ten TURKNET'e taşındım ve net kesilmeleri akabinde başladı, Nereyi aradımsa sonuç alamadım ve en son care sikayetvar.com a yazılı olarak şikayetimi ekledim, birkaç gün içinde TURKNET beni aradı ve sorunu en kısa zamanda çözeceklerini söylediler, dedikleri gibide oldu ve artık netim kesilmiyor...

Kısaca anlayacağın netin kesilme yerini bulmak sorunu bulmakla nerdeyse aynıdır, Modemdenmi kesiliyor yoksa bilgisayardan mı ? bunu belirledikten sonra daha detaylı yardım elimizi uzatırız...

Teşekkürler dostum...

Seyit Tiken

🏆Pro Tasarımcı🏆
Verdiğiniz bilgilerden dolayı çook teşekkür ediyorum.