Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

ısıklı tabela

xXx_designer_xXx

🏅Acemi Tasarımcı🏅
geçen sene yaptığım bi ışıklı tabela çalışması. paylaşmak istedim

pikolatabelamigrosvx0.jpg

N/A1

🏆Pro Tasarımcı🏆
o orta kısımlarda ki klasik coco cola şekilleriyle yaptığınız ayraçlarda beyaz ve siyah kullanmışınız. Bence siyah o bölümde olumlu durmamış. Bir de bana göre daha farklı, okunurluk açısından sorun çıkarmayacak fontlar seçebilirdiniz. Tasarım özellikle renk ve denge açısından güzel olmuş. Bu iki kriteri yerine getirdiğinizde zaten önemli bir aşamayı geçmiş oluyorsunuz. Elinize sağlık, bu tarz güzel çalışmalarınızın devamını ve bizlerle paylaşmanızı dileriz. İyi çalışmalar...

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Daha büyük halini bizimle paylaşırsanız daha çok yorum alıcağınızdan eminim...

xXx_designer_xXx

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Daha büyük halini bizimle paylaşırsanız daha çok yorum alıcağınızdan eminim...

ok :) bu arada açtığımız konular üzerinde değişiklik yapamıyomuyuz ? düzelt butonunu göremiyorum. bide forumda son mesajlar bölümü neden yok ? ya da varda ben mi göremiyorum

pikolatabelamigrosql8.jpg

Son düzenleme:

BAHAR

🌱Yeni Üye🌱
güzel ama biraz karışık olmuş insan bakınca gözünü alıyo ya

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
ok :) bu arada açtığımız konular üzerinde değişiklik yapamıyomuyuz ? düzelt butonunu göremiyorum. bide forumda son mesajlar bölümü neden yok ? ya da varda ben mi göremiyorum

Düzelt butonu mesajınızı yazdıkdan sonra size tanınan süre içinde oradadır. Ancak bu süreyi doldurursanız düzelt butonu kalkar oradan. Ayrıca yukarıda Yeni Mesajlar yazısına tıklarsanız son yazılan dakikalık mesajları bile görebilirsiniz...

Saygılarımla...

xXx_designer_xXx

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Düzelt butonu mesajınızı yazdıkdan sonra size tanınan süre içinde oradadır. Ancak bu süreyi doldurursanız düzelt butonu kalkar oradan. Ayrıca yukarıda Yeni Mesajlar yazısına tıklarsanız son yazılan dakikalık mesajları bile görebilirsiniz...

Saygılarımla...

açıklama için tşk. ben hep anasayfanın altkısmında görmeye alışık olduğum için yukarıdaki linke bakmamışım :)

N/A3

🏆Pro Tasarımcı🏆
Bu çalışmanız genel olarak hoş , ben beğendim. Karışık gibi olsada zaten istenilende odur. Renkler güzel dağıtılmış. Fotoğraflar iyi dekupe edilmiş, birazda gölge atılmış.

Tebrik ediyorum. İyi çalışmalar...

grp38

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.grpturk.net
sanırım iç mekan için hazırlanmış bir çalışma.. genel anlamda güzel.. karışık görünsede bölüm aralarını biraz daha belirgin hale getirip her bölümü biraz daha bağımsızlaştırsak daha güzel olabilirdi.. yani kargaşayı ortaya çıkaran arada herhangi bir ayırıcının olmaması..
emeğine sağlık

mavitayfa

🏆Pro Tasarımcı🏆
çalışmanız bence gayet iyi + font konusunda 412 ye katılıyorum:)