Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İşyerime broşür

arpaco

🌱Yeni Üye🌱
Yeni başladığım sektörde ve işyerine yenilik getirmek istedim :)

Genel tasarım dizayn bana ait logo çalışması da bana ait fakat biraz emek biraz faydalanma :)

13293.jpg

seventh

🏆Pro Tasarımcı🏆
çalışmanızın sol tarafı bence gayet hoş duruyor yalnız sağ tarafı için aynı sözleri malesef belirtemeyeceğim objeleri çok sınıra yaklaştırmayın ya da yapıştırmayın bir de objelerde biraz elemeye gidilse çalışmanız daha rahatlayacak ve daha hoş bir görünüm kazanacak kanaatindeyim
iyi çalışmalar emeğinize sağlık

@l!

🏆Pro Tasarımcı🏆
matbaa veya fotokopi işiyle uğraşan bir kişi olarak kendinizi reklam ajansı olarak görmeniz beni şaşırtıyor gerçekten farklı bir konu ama yine de söylemek istedim

dreamsantana

🏆Pro Tasarımcı🏆
çalışmanızın sol tarafı bence gayet hoş duruyor yalnız sağ tarafı için aynı sözleri malesef belirtemeyeceğim objeleri çok sınıra yaklaştırmayın ya da yapıştırmayın bir de objelerde biraz elemeye gidilse çalışmanız daha rahatlayacak ve daha hoş bir görünüm kazanacak kanaatindeyim

2011 yılında üye olmuş ve 600 küsür tane yorum yazmışsınız, tebrik ediyorum doğrusu.

Çalışmanız kitap kapaklarına benziyor, bence sol taraftaki mavi ve turuncu olan görselleri kaldırmalısınız, zaten çok fazla görsel var. Size daha fazla yer lazım iken siz kendi yerinizi daraltmışsınız.

Bunlar dışında amaca uygun olmuş diye düşünüyorum.

Arif ARINMIŞ

♾️Grafik Gurusu♾️
Tasarım konusunda Kütahya olduğu için pek bir söz demeye gerek yok. Yerine göre güzel sayılabilir bir iş. Az çok çalıştığınız yeri anlayabiliyorum. Muhtemelen bugüne kadar yapılmış en iyi işlerindendir. Dikkatinizi tasarımdan öte tipografi ye çekmek istiyorum.

DİGİTAL değil DIGITAL diye yazılır.

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Çalışma broşürün yanında bile geçmiyor, daha ziyade el ilanı havasında..

arpaco

🌱Yeni Üye🌱
matbaa veya fotokopi işiyle uğraşan bir kişi olarak kendinizi reklam ajansı olarak görmeniz beni şaşırtıyor gerçekten farklı bir konu ama yine de söylemek istedim

tam olarak yaptığımız iş ofset baskı - promosyon ürünleri - tabela ve dijital baskı
ister reklam ajansı de ister matba ister hediyelik eşyacı :)

arpaco

🌱Yeni Üye🌱
2011 yılında üye olmuş ve 600 küsür tane yorum yazmışsınız, tebrik ediyorum doğrusu.

Çalışmanız kitap kapaklarına benziyor, bence sol taraftaki mavi ve turuncu olan görselleri kaldırmalısınız, zaten çok fazla görsel var. Size daha fazla yer lazım iken siz kendi yerinizi daraltmışsınız.

Bunlar dışında amaca uygun olmuş diye düşünüyorum.

şunu söylemeliyim tabiki görüşleriniz benim için önemli fakat 2 aydır tasarım çabalarım var yani çömezim :)

sadece fotoğraflara yer vermek istemedim biraz da görsellik olsun istedim şu da bi gerçek dedğiniz gibi çok fazla fotoğraf var ama yaptığımız iş hakkında yada mevcut olarak elimizde ne var bunu müşteriye aktarma çabamız yüzünden fotoğraflar oldukça fazla bu konuda da patronumun isteği ön planda :) biraz benim istediğim baraz da patronun çıkan sonuç bu :) zamanla da çizgilerim belli olur diye düşünüorum hayırlısı.

arpaco

🌱Yeni Üye🌱
Tasarım konusunda Kütahya olduğu için pek bir söz demeye gerek yok. Yerine göre güzel sayılabilir bir iş. Az çok çalıştığınız yeri anlayabiliyorum. Muhtemelen bugüne kadar yapılmış en iyi işlerindendir. Dikkatinizi tasarımdan öte tipografi ye çekmek istiyorum.

DİGİTAL değil DIGITAL diye yazılır.

ilk olarak şunu söylemek istiyorum DIGITAL konusunda aslında çok takıntılıyımdır yani dediğiniz gibi ingilizce karekterlerde küçükse "i" büyükse "I" yazmadan rahat edemem galiba dalgınlığıma geldi orjinalini düzelttim :)

ekliyorum 2 aydır bu işe başladım hiç bir eğitimim yok asıl mesleğim bilgisayar teknik servis.. Çömez diyebiliriz yani :) fakat öncesinde kendi çapımda photo shop kullanmaya çalışıodum hala da çalışıorum ama corele de başladım corel bilgim de tabanlarda onun eseridir bu çalışma :)

arpaco

🌱Yeni Üye🌱

sizin düşündüklerinize aynen bende katılıyorum fakat küçük sözü dinlenmiyor :) bazen istekler doğrultusunda değişiklik yapmak zorunda kalabiliyor insan :)

seventh

🏆Pro Tasarımcı🏆
sizin düşündüklerinize aynen bende katılıyorum fakat küçük sözü dinlenmiyor :) bazen istekler doğrultusunda değişiklik yapmak zorunda kalabiliyor insan :)

anlıyorum 'el pençe divan' meselesi sanırım
peki size iyi çalışmalar

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
galiba benim yanlış tanımlamam kusura bakmayın.. Tam olarakta el ilanı hazırlamıştım :)

Çalışmalarında daha sade ve şık çizgiler kullanmanı öneririm zira bu şekilde çalışma karmaşadan başka birşey ifade etmiyor.