Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İzmirli Grafikerler.net üyeleri III. defa buluşuyor...

Sonay Görkem

👑Efsanevi Grafiker👑
1-arananadam,
2-levograf,
3-wooper,
4-Fatos KESKİN,
5-yudum,
6-ulkerer35,
7-Countryman,
8-Ali Emre,
9-Emrah ÖZTÜRK (Shadow777),
10-Deniz Cagan,
11) gülşah
12)ayhan ışık
13) purple
14) jennifer
15) Sonay Görkem
16) Majestic
17) irm.art
18) tirEdsOuL
19- Creedwar
20) özlemgüleç

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑
Arkadaşlar not olarak ekleyim... Mekanda herhangibir yeme içme zorunluluğu yoktur, ancak tüm katılımcılar adına menü ve fiyat araştırması yaptık uygun fiyatlarla isterseniz karnınızıda doyurabileceğiniz nezih bir ortam.

Bu arada Hediyeler için son 5 kişi... - Ancak listeye adını yazdırıp gelmeyen olursa 26. 27.... şeklinde diğer arkaşlara verilecek.. :D

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Tehtitmi bu..Bana kasıtlımı söleniyo..Üstüme alınayımmı.. :p Cuntryman ve gülşahın tüm gelme sakın gelme ısrarlarına rağmen gelicem.. :p

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑
Aşk olsun sana niye kasıt edelimm.. geliyorum diyipte gelmeyen arkadaşlara söyledim ben onu :p :D

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
kesinlikle çok eğlenceli olucak bu sefr kaçırmamam lazım diğer buluşmanızdaki gibi engini zırt pırt arayaıp selam yollamıcam :D

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Walla benim o akşam 1 **** borcum olan, bikaç arkadaşım var sanırım..

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
ahanda bitanesi..unutmamış :p

tirEdsOuL

♾️Grafik Gurusu♾️
bu seferde sirf ismarliyacaklarini ismarlamamak için gelmemezlik yapmazsin dimi :D

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
haha yok artık daha neler:p azimliyim ısmarlamak için geliyorum:p countrymanın de bana sözü var..bilmiyom artık..

Sonay Görkem

👑Efsanevi Grafiker👑
1) arananadam
2) levograf
3) wooper
4) Fatos KESKİN
5) yudum
6) ulkerer35
7) Countryman
8) Ali Emre
9) Emrah ÖZTÜRK (Shadow777)
10) Deniz Cagan
11) gülşah
12) ayhan ışık
13) purple
14) jennifer
15) Sonay Görkem
16) Majestic
17) irm.art
18) tirEdsOuL
19) Creedwar
20) özlemgüleç
21) Duygu YORDAM

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
kim ne ısmarlıyor :D

tirEdsOuL

♾️Grafik Gurusu♾️
creedwar'in bana **** sözü varda, onu ismarlicak buluşmada.. hiç salça olma iremcim sana yok :D

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
olduuuuu hiç bile

levograf

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Katılımcı yavaşladı gibi arkadaşlar, ben ilk gün çok şaşırmıştım, heyecanlanmıştım nerede bu İzmir'li grafikerler. Bu toplantıdaki konunun farkında değilmiyiz neeeee geç kalmadan "ki geç bile oldu" bir durum değerlendirmesi yapmamız lazım bu meslek ne kadar zor durumlara gelecek yakında ya hep beraber bu pastadan payımızımı alacağız, ya da yıllarca boşamı kürek çektik deyip ardımıza mı bakacağız. Yani bu meslekte para yok halleri bırakıyorum durumlarını mı yaşayacağız. GEÇ OLMADAN BUYRUN SİZDE BİZCE

LA..

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.reklam.la
İzmir, grafikerlik yapan insanlara ne yazık ki çok büyük mutluluklar sunabilen bir kent değil.

Bu kentte grafikerlik yapan, işinde büyük hayalleri olan, hayallerine ulaşamadığı her yeni gün umutları biraz daha kaybolan bir çok genç ya da orta yaşlı insan olduğu gibi "bir şey olamadım bari grafiker olayım" diyenler de var..

Düzenlenen toplantıya; bu konulardaki düşüncelerimizi aktarmak, biz reklam tasarımcılarının ayrılmaz bir parçası olan grafikerlere hayallerine ulaşabilmeleri için önemli tavsiyelerde bulunmak, sahiplerinin Nuri Alço'nun canlandırdığı karakterlerden hiçbir farkı olmayan, adları reklamcı, gerçek işleri ise gazete ilan komisyonculuğu olan sözde reklam ajansları ile gerçek reklam tasarımı şirketleri arasındaki farkları anlatmak, grafikerlik yapan, yapmak isteyen insanların bu istekleri nedeniyle her gün yeniden pişman olmamalarına bir katkıda bulunmak için bu toplantıya katılmak, hatta bu toplantıyı daha geniş bir yerde yaparak toplantı giderlerine kurumsal sponsor olmak isteriz.

Bu önerimize olumlu yaklaşıldığı takdirde toplantıyı düzenlemeyi üstlenen arkadaşlar bizimle irtibata geçebilir.

Sevgiler,

LA..