Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

jpeg resmi vektörel yapma

busuk

🌱Yeni Üye🌱
az once konu açtım ama arkadaslar ılk kez katılan mesaj yazan birine tepki verip yardımcı olcagınıza konuyu çöpe atmanız gerçekten üzücü...

yardımlaşma dayanışma bumudur ? çok yanlış bi davranıs

benım yardıma ıhtıyacım olmasa rahatsız edmezdım zaten sizi gerçekten ilkez msj yazdım ama çok kırıldım.....

neyse bana yardım edebılcek varmıdır Allah rızası ıcın RESİM BUDUR BURDAKI CICEKLERI KULLANMAK ISTIYORUM PROFOSYONEL OLMADIGIM ICIN KUSURUM HATAM VARSA AFFOLA

95864096.jpg

Benzer konular

Hepyek

👑Efsanevi Grafiker👑
95864096.jpg

Yanlış yapan sizsiniz bakın resim eklemeyi bile bilmiyorsunuz,
sizden ricamız forum kurallarını iyi okumanız,
bakın şu anda konu başlığınız düzgün yazılmış :)
Resmi de sizin için ekledim...

busuk

🌱Yeni Üye🌱
ya hepyek kardes ne oldu yardımcı oldunda eline yapısmadı ya sagol az oncede boyle yardımcı olmus olsaydın kırılmamıs olcaktım ama dimi :(

Hepyek

👑Efsanevi Grafiker👑
ya hepyek kardes ne oldu yardımcı oldunda eline yapısmadı ya sagol az oncede boyle yardımcı olmus olsaydın kırılmamıs olcaktım ama dimi :(

İyi de güzel kardeşim forum kullanmayı öğrenip kimseye muhtaç kalmasan daha iyi olmaz mı?
Foruma üye herkes konu da açabilir, resim de ekleyebilir, yeter ki nasıl yapıldığını forum kullanım kılavuzundan okuyup öğrenebilir.

Üstelik forumda 1.000 üye dolaşırken hangi birinin düzeltmesini yapacağız.

Forum kullanımını öğrenirsen sen de benim gibi bilmeyenlere yardımcı olsan olmaz mı? Ben herkese yetişemem değil mi?

Mesela aşağıdaki imzamda Foruma Resim Yüklemek için tıklayınız diye bir link var, hiç bakmayı denedin mi?

busuk

🌱Yeni Üye🌱
evet baktım ordakı lınkı alıp yapırtırdım ama çıkmamsı napalım neyse sana söz arkadas en msuait zamanda kuralları ogrenıp bundan sonra hata yapmamaya çalıscam anlaştıkmı..._;)

şimdi benım işime yardımcı olmak istemezmisin forum kurallarını brakı p ?

HE bide simdi kızarlar bu konu var diye yonetixi hepyek kardes kızmadan ben solıyım diğer konulara baktım trace ile çok bozuk oluyo onu denedim arakdasslar

BERİVAN1

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bunu bende öğrenmek istiyorum...bende problem yaşıyorum jpg i vektörellerde kullanırken :( uzantıları değiştirip yapmayı denedim ama ıı-ıhhh ...olmuyo!

ruva

🌱Yeni Üye🌱
HE bide simdi kızarlar bu konu var diye yonetixi hepyek kardes kızmadan ben solıyım diğer konulara baktım trace ile çok bozuk oluyo onu denedim arakdasslar

Resmi sayfa boyutunun 5-6 katı kadar büyütüp tekrar denemelisin. başta bozuk gözükür ama sayfaya uygulayacağın boyuta getirdiğinde düzelir.

döne1

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar meraba

bende bu konuyu merak ediyorum. trace il bende denedim ama olmuyor bozuluyor. bunun başka yolu varmıdır? yada yanlış bişeyler mi yapıyorum..

şimdiden teşekkürler.....

pars_34

🌱Yeni Üye🌱
freehand de trace aracı ile resmi vektörele çevirme pek sağlıklı olmuyor.
Bence ayrıntılı resimlerde denemeyin derim.

Ruya_Es

🌟Usta Tasarımcı🌟
arkadaşlar remi vectörele çevirebileceğimiz direk bir program bulabilirmiyiz acaba teşekkürler