Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

jpeg resmi vektörele çevirme

yeşim (")

🌟Usta Tasarımcı🌟
arkadaşlar geçenlerde sitede dolaşırken bi arkadaş jpeg resmi vektörele çeviren bir program önermişti..şimdi o bana çok lazım ama bir türlü bulamıyorum. yardımcı olabilirmisinz???

(",)

Benzer konular

zyprexa

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐

yeşim (")

🌟Usta Tasarımcı🌟
biliyorum corel d yapabilirim ama yetişmesi gereken ödevim var ve acil lazım bu biraz zamanımı alıcak çünkü.. neyse çok teşekkür ederim minnettarım...

(",)

özgüll

👑Efsanevi Grafiker👑
Resmi photoshopta thresold ile düzenle. Corele bu haliyle atıp trace yap. Daha iyi sonuç veriyor.

erguleylul

🌱Yeni Üye🌱
vector magic programının kadunu bir türlü bulamıyorum
yardımcı olabilirmisiniz?

mystylex

🏅Acemi Tasarımcı🏅
adobe illustrator bu işi en iyi yapan programdır ;) live trace den yapabilirsin.

özgüll

👑Efsanevi Grafiker👑
rica etsm bunu bana biraz daha ayrıntılı anlatabilrmisin ??

(",)

Resmi photoshopta aç. ctrl + m ile ışıklı yerleri kapa. Sağ alt köşede create new adjustment layer yazan yere gel. Oka tıkla thresold' bul. (Aynı şeyi layer - new adjustment layer - thresold ile yapabilirsin)
Jpeg olarak resmi kaydet. Corelde aç. Çözünürlüğünü 300 yapabilirsin. Sonra trace işlemini uygula. X4 de "high quality image" var onu seçersen ayrıntılar daha net çıkar.

Yardımcı olabilmişimdir umarım. Kolay gelsin.

yeşim (")

🌟Usta Tasarımcı🌟
Resmi photoshopta aç. ctrl + m ile ışıklı yerleri kapa. Sağ alt köşede create new adjustment layer yazan yere gel. Oka tıkla thresold' bul. (Aynı şeyi layer - new adjustment layer - thresold ile yapabilirsin)
Jpeg olarak resmi kaydet. Corelde aç. Çözünürlüğünü 300 yapabilirsin. Sonra trace işlemini uygula. X4 de "high quality image" var onu seçersen ayrıntılar daha net çıkar.

Yardımcı olabilmişimdir umarım. Kolay gelsin.

çok teşekkür ederim...
:angel:

(",)