Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kanada'dan bir kaç kare

...grafixo...

🏆Pro Tasarımcı🏆
Kanada'ya gittim oradaki reklama verilen öneme hayran kaldım. Bu hayranlığımı sizlerle paylaşmak istedim. işte size en beğendiğim bir kaç kare, farkı göz önüne sermişler...

01dz2.jpg

02ya1.jpg

03hm0.jpg

Fatos KESKİN

👑Efsanevi Grafiker👑
Çok güzel reklam çalışmaları ama şunu söylemeden geçemicem zengin ülkelerde ancak böyle reklam kampanyalarına para ayırıyorlar.Türkiyede firmalar bir kartvizit fiyatı için bile pazarlık yapıyorlar.

By_Designer

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Mükemmel yaratıcılık gerçekten, Türkiye'de de bu görsellerden olabilmesi imkansız değil. Yeni yetişen tasarımcılarımız daha özgür ve yaratıcılar gerçekten... Hiç yoksa bile Grafikerler.Net teki arkadaşların olgunlaşmasını beklemek yeterli olacaktır :)
Not: Olgunlaşmaktan kasıt yukarıda bulunan resimlerdeki profesyonelliği çıkartabilecek yeterliliğe gelmek.

cengiz669

♾️Grafik Gurusu♾️
Çok güzel reklam çalışmaları ama şunu söylemeden geçemicem zengin ülkelerde ancak böyle reklam kampanyalarına para ayırıyorlar.Türkiyede firmalar bir kartvizit fiyatı için bile pazarlık yapıyorlar.

evet aynı fikirdeyim

Yeliz GÖKÇEN

♾️Grafik Gurusu♾️
reklam sektörüne gelir hazırlayan firmalarda var. o yüzden Türkiye için bu imkansız olamaz.
bu tarz projeleri görmek için çok geç sayılmaz. By Designer arkadaşımıza katılıyorum.