Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

karakter çalışmam

ooppsss

🌱Yeni Üye🌱
Bir yarısma için çizdiğim karakteri sizinle paylaşmak istedim o değerli yorumlarınızı almak istedim :angel: Yarısma devam ettiği için üstüne transparan bir katman koydum.
fcc1423c-8c43-46ba-a8fc-090c20eb329e.jpg

eternalist

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.icradanihaleler.com
Çizimin başarılı tebrik ederim, yarışmada yaratılması istenen belli bir karakter var mı yoksa serbest bir yarışma mı? Bir de bu karakterin neyi temsil edeceğini merak ettim. Emeğine sağlık eğlenceli bir çalışma ;)

Lucienne

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ben Eminem'e benzettim:D... Güzel olmuş eline saglık :)

ooppsss

🌱Yeni Üye🌱
Yorum için teşekkürler bir güvenlik sitesi için olucak takım elbiseli versiyonunuda yapıcam :) eminem benzetmesi güzeldi eminem diyince aklıma dövme geldi :D sağ koluna birde dövme yapayım diyorum.

bayram7007

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
güzel gayet başarılı ama 1 parmak daha ekleyebilirsin çünkü bu tarz duruşu kendin dene bir kaç parmak duruyor. sonra mutan bu derler valla... tabi kendi yorumum :)

ooppsss

🌱Yeni Üye🌱
Teşekkürler arkaşadaşlar yorumlarınız beni memnun etti yarısmadanda suanda olumlu sonuçlar alıyorum bu aksam belli olucak yarın sizinle paylaşırım..

snopy

🌱Yeni Üye🌱
güzel olmuş eline sağlık yarışma sonucu ne oldu peki

graphblues

♾️Grafik Gurusu♾️
güzel olmuş mafyaya benzettim :) eline sağlık

ooppsss

🌱Yeni Üye🌱
Teşekkürler arkadaşlar yorumlar için yarısma sonuçlandı 2. oldum maalesef :( 1. 3D max'le yapılmıs bir robot'tu neyse önemli olan katılmaktı :D

fairylike

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.facebook.com
tebrik ederim niye ikincilik kötü mü :)ayrıca niye maxde yapılan bi çalışma ile iki boyutlu bir çizim aynı yarışmada yarıştı ki

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Karekterin gayet güsel ,2.likte kötü değil tbrkler.

aiDesign

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
500px.com
Teşekkürler arkadaşlar yorumlar için yarısma sonuçlandı 2. oldum maalesef :( 1. 3D max'le yapılmıs bir robot'tu neyse önemli olan katılmaktı :D

Kutlarım arkadaşım bu dereceyi kötü olarak nitelendirmek yanlış olur.. Başarılarının devamını dilerim

ooppsss

🌱Yeni Üye🌱
3d karakter çıkana kadar ileri ara ile birince gözüküyordum çünkü tüm çalışmalar shape'ydi hazır simgeler vs. vardı ama 1. olan arkadas bunu haketmişti baya uğraşmış 2.'lik elbette kötü değil sadece zafere bir adım kala geriye düştüm bu beni şaşırttı :) artık önümüzdeki maçlara bakıcaz yorumlara teşekkür ediyorum.