Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Karamanoğlu web sitesi ilk tasarımım

karamanoglu28

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaslar bu ıslerde yenıyım yorumlarınızı beklıyorum bu konuda kendımı gelıstırmek ıstıyorum

67518910sk7.jpg

Son düzenleme:

Benzer konular

d3niz

UI Pilot
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.d3niz.com
Benim de ilk tasarımım böyleydi. Hatta benimki sadece gölgeliydi renk efektleri yoktu.
Tavsiyem önce internette dolaşın , yapılan sitelere bakın beğendiğiniz siteleri örnek alarak yapmaya çalışın. Mantığı kavradıktan sonra kendi hayal gücünüzü zorlayın . İyi çalışmalar..

Son düzenleme:

karamanoglu28

🌱Yeni Üye🌱
Yaptıgım tasarım hakkında yorumlarınızı ve onerılerınızı beklıyorum

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Yaptıgım tasarım hakkında yorumlarınızı ve onerılerınızı beklıyorum

Hevesini kırmamak için yorum dan ziyade önerilerim olucak..
* Tasarım nedir, nasıl olur? nelere tasarım denir konularına bakmanı..
* Web sayfası için gerekli FLASH, FTP, HTML, ASP vb..ne anlama geldiğini araştırmanı..
* Bol bol yazılı veya görsel medyadan Tasarım, reklam ve tanıtımların nasıl yapıldığını..bol bol örneklerine bakmayı ve uygulamaya çalışmanı..
* Kullandığın yada kullanmaya çalışın programlarla alakalı dersleri yakip etmeni ve uygulamalarda bulunmanı..
* .....
Önerilerim devam eder durur..Kolay gelsin..

karamanoglu28

🌱Yeni Üye🌱
Benim de ilk tasarımım böyleydi. Hatta benimki sadece gölgeliydi renk efektleri yoktu.
Tavsiyem önce internette dolaşın , yapılan sitelere bakın beğendiğiniz siteleri örnek alarak yapmaya çalışın. Mantığı kavradıktan sonra kendi hayal gücünüzü zorlayın . İyi çalışmalar..

Tesekkur ederrım tavsiyen ıcın

karamanoglu28

🌱Yeni Üye🌱
* Tasarım nedir, nasıl olur? nelere tasarım denir konularına bakmanı..
* Web sayfası için gerekli FLASH, FTP, HTML, ASP vb..ne anlama geldiğini araştırmanı..
* Bol bol yazılı veya görsel medyadan Tasarım, reklam ve tanıtımların nasıl yapıldığını..bol bol örneklerine bakmayı ve uygulamaya çalışmanı..
* Kullandığın yada kullanmaya çalışın programlarla alakalı dersleri yakip etmeni ve uygulamalarda bulunmanı..
* .....
Önerilerim devam eder durur..Kolay gelsin..

Tesekkur ederım creedwar Önerilerin için
- bu calısma sadece ps de yapılmıstır
- Web Sayfası için gereklı olan HTML ve Asp Hakkında bılgım var
- Bu konuları arastırmayı sevıyorum ıns kendımı gelistiririm

contess

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Size tavsiyem öncelikle hazır templateleri değiştirerek çalışmaya başlayın çok faydası olucaktır size.Herhangi bir siteyi gezerken inceleyin.Renk tonlarından,fontuna kadar.Hayal gücünüz gelişir sizde çok daha başarılı işlere imzanızı atarsınız :)

NOCRY

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ilk denemen olduğu halde gayet başarılı bence.Sadece yazı tipleri başka olabilirdi.Bende yeniyim.İnşalah güzel işler çıkarırız.

i_can_fly

🌱Yeni Üye🌱
* Web sayfası için gerekli FLASH, ...vb..ne anlama geldiğini araştırmanı..

@crewdar
Flash'la ilgili tavsiyenize katılmıyorum. Flash'ı profesyonelce kullanamazsanız websitenize rüküşlükten başka birşey katmaz, site açılışını yavaşlatır, sayfayı kasar, +bir ton bandwitdh yer.

Dinamizm katmak istiyorsanız basit javascript eklentiler, css menüler ve ajax ilk aşamada işinizi görecektir. Sonrasında asp,php gibi programlama aşamasına geçebilirsiniz.

Kullandığınız font uygun bir font değil, değiştirmenizi öneririm, Birde daha efektif bir header (banner+menü) yaparsanız göze daha hoş gelecektir.