Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kariyer Mimari Logolar

sergaent

🌱Yeni Üye🌱
Mehraba arkadaşlar Kariyer Mimarı diye Logo çalışmalarım var inşallah beğenirsiniz...

Bu ilk logo
kariyermimar4.png

ikinici
kariyermimar5.png

üçüncü
kariyermimar3.png

dördüncü
kariyermimar6.png

Beşinci
kariyermimar7.png

altıncı
kariyermimar9.png

yorumlarınızı bekliyorum

Son düzenleme:

sergaent

🌱Yeni Üye🌱
görseller hazır olabilir ama çoğu yarışmadaki logolardan iyi bence birde neresini beğenmedin onu anlamadım...

Son düzenleme:

Arif ARINMIŞ

♾️Grafik Gurusu♾️
görseller hazır olabilir ama çoğu yarışmadaki logolardan iyi bence birde neresini beğenmedin onu anlamadım...

evet çoğu yarışmadakilerden güzel; zira hazır.
başkasının yapmış olduğu bir tasarımın altına sadece farklı fontlar ile yazı yazarak logo "tasarladığını" düşünme.
Evet başkaları güzel logo yapmışlar ama sen değil.
Kusura bakma ama kötü olsun basit olsun senin olsun. . .

graphicturk

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.graphicturk.com

neresini beğenmedim bir hazır görsel kullanarak logo yapılmaz 2 yazı karakterleri hiç uymamış yarışmadaki logolardan iyi olması birşey ifade etmez kendin birşeyler yarat bence örnek:
13864191.jpg

sergaent

🌱Yeni Üye🌱
arixira kardeş sölede senin istekilerine göre çok iyi birşey yapalım sonra kötü olmasın sanki sana yaptım altı üstü yorum yaparsanız seviniriz dedik olmuş veya olmamış de anlarız...

graphicturk kardeş senin dediklerini dikkate alıcam ama diğer arkadaş resmen yerden yere vurmaya çalışıyor tamam belki olabilir hazır görsellerin üzerine olmaz ama ben sadece tasarım yapıyorum ve seve seve olmamışsa graphicturk söler insan burası şurası ama görüyoruz işte tipik bir türk yazışması ben işte yabancıları daha çok seviyorum hiç olmassa şurasını burası böle yap iyi olur falan filan diyorlarken bizimkilerde direk bu ne kötü basit iyi arixira sende yapta bizde görek :D

Arif ARINMIŞ

♾️Grafik Gurusu♾️
graphicturk kardeş senin dediklerini dikkate alıcam ama diğer arkadaş resmen yerden yere vurmaya çalışıyor tamam belki olabilir hazır görsellerin üzerine olmaz ama ben sadece tasarım yapıyorum ve seve seve olmamışsa graphicturk söler insan burası şurası ama görüyoruz işte tipik bir türk yazışması ben işte yabancıları daha çok seviyorum hiç olmassa şurasını burası böle yap iyi olur falan filan diyorlarken bizimkilerde direk bu ne kötü basit iyi arixira sende yapta bizde görek :D

Önce "tasarım" yapıyorum diyorsun ama yineliyorum; başkasının tasarımını alıp üzerine farklı fontla yazı yazmaya tasarım denmez. 2. olarak bizim yorumlarımızı önemsemiyorsan graphiturk e özel mesaj at ya da msn ini falan al sadece ona göster çalışmanı. 3. olarak yorum istiyorum diyorsun; ben de yorumluyorum "olmamış" diyorum. 4. türklere ait portallardan memnun değilsen git behance ye falan at çalışmalarını (tabi senin "ç"alıntı font yerleştirmelerini) belki yayınlarlar.
ve son olarak sen de yap demişsin .

ben sana arkadaşım demeyerek sayın sergaent; bana yap diyorsun ancak paylaşımlarıma bakmadan yorum yapmışsın. Tasarımlarıma bak ondan sonra konuş lütfen. logodan kurumsala katalogtan broşüre afişten billboarda kadar %100 tasarım memnuniyeti ile çalışıyorum ben (ki bu işten zevk alarak)

Not: Sana çalışman mükemmel olmuş evet harika böyle devam et dersem gelişmemeni istemediğimden olurdu. Ben sana doğruyu söyleyerek kötülük yaptıysam; o zaman sorun yok. neyse ilerde anlarsın .
sana kolay gele . . .

topraxxx

🌱Yeni Üye🌱
hepside birbirinden ç(alıntı).logo yapma ile yazı yazma arasındaki ince çizgide bile dolaşmıyor bu arkadaş.hem asabi buda sabırsız olduğunu açıkca belli ediyor.sabrın yoksa grafikerlikle alakanda yoktur.saygın yoksa insanlıkla alakan yoktur.yorumla demişsin yorumlamışlar ve yorumluyorum.şurasını böyle yap burasını böyle yap denecek bir şey yokki ortada.en güzel cevabı vermişler özgün çalışma yap diye.çok çalışmak lazımm çokkkkk ;-)

levolemanyak

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sanırım artık bu sitede insanlar eğlence amaçlı bulunuyor bunlar nedir böyle dalga mı geçiyosunuz

DarkSide

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Önce tasarım kelimesini öğrenin, sonra logo tasarımı nedir onu öğrenin sonra photoshop'u
öğrenin.. Ondan sonra logo yapıp(daha doğrusu yapamayıp) sunun..
Hazır bişeyi alıp altına yanına bi yerine firma ismi yazmakla logo yapılmaz, tasarımcıda
olunmaz..
Tasarımlarınz yarışmadakilerin sdece bir kaçından iyi ki onlarda senin gibilerin yaptıkları işte..

"Hem suçlu hem güçlü.."

FlameDance

♾️Grafik Gurusu♾️
Tamamiyle kendin çizdiğin ortaya bir logo çıkarınca yorum yapabilirim anca başkasının çizdiği şekillerin altına kendi firmanı yazarsan bu bir nevi hırsızlıktır. Başarılar.