Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kariyerim İçin Uygun İş Arıyorum - İstanbul

halic

🌱Yeni Üye🌱
Kariyerim İçin Uygun İş Arıyorum

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Corel Draw - Çok İleri Düzeyde
Adobe Photoshop - İleri Düzeyde
Adobe İllustrator - Normal Düzeyde

İş deneyimi ve içeriği: Uğur Ofset Matbaa
01.2007-12.2015 (8 yıl, 11 ay) | Gaziantep - Türkiye | Tam Zamanlı

Erdem Etiket San.Tic.Ltd.Şti
01.2004-12.2006 (2 yıl, 11 ay) | Gaziantep - Türkiye | Tam Zamanlı

Anıl Ofset Matbaacılık
09.1998-03.2003 (4 yıl, 6 ay) | Gaziantep - Türkiye | Tam Zamanlı

Çalıştığım İşletmelerde Grafiker, Grafik Bölümü Sorumlusu Olarak Çalıştım

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Evli

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: 04/10/1981 Gaziantep doğumluyum. İlk-Orta ve Lise öğrenimlerimi Gaziantep'te tamamladım, Gaziantep M.R.Uzel End.Mes.Lisesi Matbaa Bölümünden 1998 yılında mezun olduktan sonra tam zamanlı olarak çeşitli kurumların Matbaa, Ajans ve Grafik bölümlerinde çalıştım. Gerek baskı makinalarında, gerekse mücellit atölyelerinde çalıştım, son olarak grafik bölümüne ağırlık vererek o yönde ilerledim. Ofset Baskı, Tipo Baskı ve son günlerde popüler olan Flekso Baskı sistemlerini tanıyarak hem baskı hem de grafik ve tasarım aşamalarına hâkim olmaya çalıştım. Genelde ajans ve matbaa faaliyetinden bulunan firmaların grafik bölümlerinde görev aldım. Baskı öncesi ve baskı sonrası aşamalarına, kağıt gramaj ve kalitesi ile mürekkep ve renk kombinleri konularına hâkimim. Coreldraw, Photoshop, Adobe İllustrator, Freehand programlarını uzmanlık derecesinden bilip kullanmakla beraber, Microsoft Office programlarını da kullanıyorum.

E-posta: halilcogul@gmail.com

Telefon: 0506 756 76 67

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.