Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Katalog alanında ilk işim. Üstadlarımdan yardım istiyorum

LiLyum01

🌱Yeni Üye🌱
Katalog alanında çok büyük bir firmadan iş aldım. Toplam 100 sayfalık bi katalog olacak. Tek bir sayfa sunmam gerekiyor yarın. İstediklerini anlattıklarına göre böyle birşey tasarladım. Her türlü eleştiriye açığım. Teşekkür ederim şimdiden.
[url=https://bit.ly/c25MCx] [/URL]

harunirgin

♾️Grafik Gurusu♾️
Kenar-köşelere çok yaklaşmamanı tavsiye ederim.

LiLyum01

🌱Yeni Üye🌱
evet siz söyleyince farkettim, düzelttim şimdi teşekkürler

LiLyum01

🌱Yeni Üye🌱
Bu forumun online oranı bu kadar azmıydı :( Teşekkürler çok yardımcı oldunuz arkadaşlar

harunirgin

♾️Grafik Gurusu♾️
Ürün başlıklarını zemin/kuşak vb. içinde yazsan daha iyi olur sanırım. Bu şekilde çok düz olmuş sanki :)

gulizkdd

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Kapasite bölümü bloktaki çizgiye çok yakın sanırım..

LiLyum01

🌱Yeni Üye🌱
Çok teşekkür ederim düzelttim. Zemin kuşak içinde yazmayı düşündüm. Fakat çok mavi olmasını istemedim. Farklı bir renkte bulamadım.

Şuan haber geldi. Çalışma çok beğenilmiş. Sayfa başı ücret istiyorlar. Basım bana ait değil. Fotoğraflar hazır verildi. Sizce ne kadar fiyat vermeyelim sayfa başına?

Son düzenleme:

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Çok teşekkür ederim düzelttim. Zemin kuşak içinde yazmayı düşündüm. Fakat çok mavi olmasını istemedim. Farklı bir renkte bulamadım.

Şuan haber geldi. Çalışma çok beğenilmiş. Sayfa başı ücret istiyorlar. Basım bana ait değil. Fotoğraflar hazır verildi. Sizce ne kadar fiyat vermeyelim sayfa başına?

Emeğinin karlığını ne kadar görüyorsan o kadar fiyat vermelisin. Ben derim 10.000 TL, başkası der 10 TL... Bunun kararını kendin vermelisin.

Çalışmaya gelince çok beğenilmesi tasarım anlamında şaşırtıcı. Ama beğenilmemesi de firmanın sektörleri açısından zor..

Kolay gelsin.

LiLyum01

🌱Yeni Üye🌱
Teşekkür ederim sayfa başı 10 tl düşünmüştüm. Eskiden de tanıdığım bi yer çünkü. Genelde tablo ve resimden oluştuğu için biraz kolay ve rutin.