Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

kaydettiğim çalışmayı açamıyorum

AyBuke_35

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
merhaba arkadaşlar corel 9 da çalışıp kaydettiğim çalışmayı bi türlü açamıyorum sık sık bu problem oluyor çalışma görünüyor ama corel 9 da 12 de x4 de açılmıyor bir türlü hep bu hataları veriyor ve bu çalışmayı açmam lazım :( bunun bir yolu varmı ???

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑
Dosya zarar görmüş.. ve bu zarar tahminen kayıt aşamında olmuş. Corel ARM bi kez bu hatayı verdiğinde geri dönüşü nerdeyse imkansızdır...

Ancak bi nokta daha var neden backup olanı açıyorsunuz? orjinalde aynı sıkıntı oluyormu?

Dosyayı bizimle paylaşırsanız yardımcı olmaya çalışırım.

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Dosyanızın uzantısı nedir?

An unexpected error occured in CorelDraw 9. Please save your current document in another file,then quit and restart CorelDRAW 9.

Corel Draw 9 da beklenmeyen bir hata oluştu. Lütfen başka bir dosyada mevcut belge kaydedip çıkmak için CorelDRAW 9 da yeniden oluştur.
Dosyasınız zara görmüş olabilir, bulundugu konumdan başka bir konuma taşıyıp, File-open ile açmayı deneyin. Ya da buraya upload edin, deneyelim

kayhan.1154

🏅Acemi Tasarımcı🏅
hata senin pc de olabilir. lisanssız kurulrmdan olabilir. başka bir arkadaşına mail olarak at bakalım o da açabilecek mi. sorununu o zaman anlarsın. buradan mail veremiyorum verebilsem ben denerdim...yinede dene istersen. bişi bişi @ ekle yolla

ama sen yinede coreli tekrar kur. garanti olur

Moderatör tarafında düzenlendi:

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑

An unexpected error occured in CorelDraw 9. Please save your current document in another file,then quit and restart CorelDRAW 9.

Corel Draw 9 da beklenmeyen bir hata oluştu. Lütfen başka bir dosyada mevcut belge kaydedip çıkmak için CorelDRAW 9 da yeniden oluştur.
Dosyasınız zara görmüş olabilir, bulundugu konumdan başka bir konuma taşıyıp, File-open ile açmayı deneyin. Ya da buraya upload edin, deneyelim

CDR den başka bişi olması nerdeyse imkansız çünkü dosya adına "Backup_of" ön takısını veren tek programdır. ;)

hata senin pc de olabilir. lisanssız kurulrmdan olabilir. başka bir arkadaşına mail olarak at bakalım o da açabilecek mi. sorununu o zaman anlarsın. buradan mail veremiyorum verebilsem ben denerdim...yinede dene istersen.bşi bişi yap @ ekle yolla

ama sen yinede coreli tekrar kur. garanti olur

Sizin yapmak istediğiniz şey nedir? :anlamsiz:

1. Sorunun Corel kurulumu ile ne alakası var...

2. MSN adresi vermenin daha kolay yolları var.. Bu son uyarıdır tekrar etmeyin. hayır hem yasak olduğunu biliyor ve söylüyorsunuz hemde veriyorsunuz....

AyBuke_35

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Dosya zarar görmüş.. ve bu zarar tahminen kayıt aşamında olmuş. Corel ARM bi kez bu hatayı verdiğinde geri dönüşü nerdeyse imkansızdır...

Ancak bi nokta daha var neden backup olanı açıyorsunuz? orjinalde aynı sıkıntı oluyormu?

Dosyayı bizimle paylaşırsanız yardımcı olmaya çalışırım.
backup açmaya çalışmıyorum dosyanın olduğu görünüyor onu göstermek için onun üzerine tıkladım.
orjinalinide açmıyor. dosyanın boyutu 220 mb rapide yüklemeye çalışıyorum yükleyince buraya koycam onur bey ilginiz için de çok teşekkür ediyorum.

cdr formatında blueden kaydederken falan kapatmadım ama neden bu oluyor anlamıyorum daha öncede sürekli başıma aynı sorun geliyor.

Zynopsis

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.bormat.net
çalışmanızdaki sorun muhtemelen versiyondan kaynaklanabilir... Corelin saçmalıklarından biriside bu X3 veya X4 te yapmış olduğunuz çalışmaları düşük versiyon kaydettiğinizde bu sorunları görebilirsiniz.. Çalışmanızı indiriyorum şimdi elimden geldiğince yardımcı olacağım...

kayhan.1154

🏅Acemi Tasarımcı🏅
msn adresi felan değil mesele. öncelikle kişi
leri yargılarken biraz düşünün. ön yargılı olmayın beyler.
artı arkadaşımızın pc ekranına gelen resimlerin sol üst köşedekine bakarsanız corel de hata olduğunu anlarsınız. aynı olay bir iki yıl önce benimde başıma geldi.tşkler. birilerine yardımcı olmak ondan çıkar beklemek bize ters. böyle düşünüp yazmanızda ayrıca sizlerin karakterini belli eder. sayın meslektaşlarım...

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑
Dosyayı indirdim. İnceledim..

Çok üzgünüm ama baştan yapmanız gerekli.. Çalışma esnasında oluşan bir hata dosyaya zarar vermiş hiç bir formatta hiç bir şekilde açılmıyor.. :( :(

AyBuke_35

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
hepinize ilginizden ve yardımlarınızdan dolayı çok tşkler arkadaşlar

Mertkan TEKİN

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bende bi firmada çalışırken bi kataloğu kaydettim kapattım sorunsuz ertesi gün geldim
açtım aynı hatadan dolayı açamadım koca kataloğu baştan yaptım..nedenmi? çünkü 40 sayfa civarında olan kataloğu tek dosya halinde çalıştım bu bana tecrübe oldu artık 5 er sayfa olarak kaydediyorum

AyBuke_35

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bende bi firmada çalışırken bi kataloğu kaydettim kapattım sorunsuz ertesi gün geldim
açtım aynı hatadan dolayı açamadım koca kataloğu baştan yaptım..nedenmi? çünkü 40 sayfa civarında olan kataloğu tek dosya halinde çalıştım bu bana tecrübe oldu artık 5 er sayfa olarak kaydediyorum

benimki o kadar büyk bir çalışma deildi ama 3 saat kadar uğraşmıştım ve böyle bişey olmasın diye bacup unu kaydettim :S ve müşteri geldi hoşgeldiniz çalışmanız hazır...tıkla tıkla ama açılmıyor :D deyince adam hııııııı ne niye :D

TAZE GRAFİKER

🌱Yeni Üye🌱
ben çözdüm

temp dosyası uzantılı gibi hiçbir programda açılamayan back of kaydını birlikte aç diyerek program tanıladım ve açtı onu:D
çok süper mutluyum. paylaşayım dedim. çalışmayı unutmanıza ve soğuk su içmenize gerek kalmadı...;)
:rofl::party:

exca_kursun

🌱Yeni Üye🌱
onca yorum var ama bende cok arastırdım. Cevap % 90 Buckop SİLİNMEYECEK

muctas

🏅Acemi Tasarımcı🏅
corelde çok nadirde olsa dosya bozulmaları benim gözlemlediğim kadarıyla
corelin kayıt yaptığı sırada programın sonlandırılması dosya bozulmasına neden olabiliyor.
kayıt yaparken sanırım buna dikkat etmek lazım.