Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

kendi ajansım için hazırladığım logo tasarımım PR Ajans

h@yt@

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar bu logom esinlenmek için tasarladığım logolardan bir tanesi üzerine gitmeyi düşünüyorum sizin de fikirlerinizi almak istedim.şimdiden teşekkürler

31598406.jpg

• Beğen
Tepkiler: @l!

@l!

🏆Pro Tasarımcı🏆
renk konusunda sıkıntı var galiba

FlameDance

♾️Grafik Gurusu♾️
Bi ajans için hiç iyi bir logo değil bence elinize sağlık.

h@yt@

🏅Acemi Tasarımcı🏅

h@yt@

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar kusura bakmayın daşu gördüğünüz logo kullanılıyor.rengi bilerek değiştirdim sizin tepkilerinizi görmek için ve şu logo gerçekten çalışmalarına değer verdiğim kişiler tarafından beğenildi.herkese kolay gelsin

sagat

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
arkadaşlar kusura bakmayın daşu gördüğünüz logo kullanılıyor.rengi bilerek değiştirdim sizin tepkilerinizi görmek için ve şu logo gerçekten çalışmalarına değer verdiğim kişiler tarafından beğenildi.herkese kolay gelsin

logonun kullanılıyor olması o logonun güzel bir logo olduğunu kanıtlamaz

rengi bilerek değiştirdim demişsiniz, burası çocuk bahçesi değil
oyun oynamıyoruz burada değil mi? madem değer verdiğiniz kişiler
tarafından beğenildi değer vermediğiniz kişilerin beğenip beğenmemesi
önemli değil sanırım

sizede kolay gelsin hemde çok

h@yt@

🏅Acemi Tasarımcı🏅

önemli değil sanırım

arkadaşım benm burda merak ederek yaptığım bu şeyde istanbul ve anadolu ajanslarının arasındaki fark anadolu da bir ajansa logo yapıyorsun berbat,iğrenç,paint temi yapıldı tarzı yorumlar ajans içinde konuşuyorum ama istanbulun artık nesi varsa en kötü şeyi de gönderseler anadolu ajansları tarafından kabul görüyor amacım sizle oyun oynamak falan değildi bu sitede de mi işler böyle dönüyor diye merak ettim bir kere daha hayran kaldım siteye.şimdiden teşekkürler yorumlarınız için

sagat

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
görünen köy kılavuz istemez derler
sormazlar gözün sağlammı diye kaç numara gözlük takıyon diye :)
gerçi gören gözede bi bakmak lazım hangi açıdan bakıpta bu köyü göremiyor diye

bizim bakış açımızda gözümüzde artık güzelden başkasını aramaz
güzelde güzelliği
çirkinde gene güzelliği arar
istemeden de olsa arada bir dilin ayarı kaçıyor
onunda kemiği yok olacak o kadar:)

iyi çalışmalar size

h@yt@

🏅Acemi Tasarımcı🏅
görünen köy kılavuz istemez derler
sormazlar gözün sağlammı diye kaç numara gözlük takıyon diye :)
gerçi gören gözede bi bakmak lazım hangi açıdan bakıpta bu köyü göremiyor diye

bizim bakış açımızda gözümüzde artık güzelden başkasını aramaz
güzelde güzelliği
çirkinde gene güzelliği arar
istemeden de olsa arada bir dilin ayarı kaçıyor
onunda kemiği yok olacak o kadar:)

iyi çalışmalar size

aynen öyle :D

Arif ARINMIŞ

♾️Grafik Gurusu♾️

önemli değil sanırım

sagata katılıyorum. Ötekileştirilmiş olan anadoluda çalışan birisi olarak; bu sitede beğenilmeyen çalışmaların bir çoğunun istanbul kayıtlı kullanıcılara ait olduğunu ekliyorum. Mersin ,Bursa gibi şehirlerden gelen bazı tasarımlar ist. ile kıyaslanamaz bile. Ben de kendime güveniyorum . Benim de istanbula giden çalışmalarımdan beğenilmeyen olmadı. Sorun şehirde değil grafikerdedir.İşini iyi yaptıktan sonra ki freelance isen istersen doğunun en ücra köşesinde ol. Bu çalışmada "afiş" çalışmandaki kalitenin yanından bile geçilemez (benim düşüncem.) Düşüncelerimiz önemli değilse, paylaşmanı anlarım ama "yoruma kapalıdır" diye not eklerseniz; kimse yorum yapmaz.

emeğe sağlık; kolay gele !

drummer91

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
her kullanılan logo güzel olmak zorunda mı sözde grafiker kardeşim?

sagat

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
her kullanılan logo güzel olmak zorunda mı sözde grafiker kardeşim?

kime göre güzel ona bakmak lazım
güzellik göreceli bir kavramdır herkese göre farklıdır

fakat bu söylediklerim bu site için geçerli değildir çünkü burası bir garfiker
sitesidir ve çoğumuzun bakış açısı aynıdır bu yüzden çirkin olan birşeye
iyi güzel olmuş diyen bir grafiker bulamzsınız derse grafikerliğini tekrar bi gözden geçirsin derim

sözde garfikerlik ile yazılı grafikerlik diye bir kavram mı var benmi bilmiyorum
var ise siz nasıl bir garfikersiniz sözde mi yazılı mı?

sagat

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
sagata katılıyorum. Ötekileştirilmiş olan anadoluda çalışan birisi olarak; bu sitede beğenilmeyen çalışmaların bir çoğunun istanbul kayıtlı kullanıcılara ait olduğunu ekliyorum. Mersin ,Bursa gibi şehirlerden gelen bazı tasarımlar ist. ile kıyaslanamaz bile. Ben de kendime güveniyorum . Benim de istanbula giden çalışmalarımdan beğenilmeyen olmadı. Sorun şehirde değil grafikerdedir.İşini iyi yaptıktan sonra ki freelance isen istersen doğunun en ücra köşesinde ol. Bu çalışmada "afiş" çalışmandaki kalitenin yanından bile geçilemez (benim düşüncem.) Düşüncelerimiz önemli değilse, paylaşmanı anlarım ama "yoruma kapalıdır" diye not eklerseniz; kimse yorum yapmaz.

emeğe sağlık; kolay gele !

bence grafikerlik yöreye göre farklılaşabiliyor müşterinin istekleri doğrultusunda çalışmalarda farklılıklar olabiliyor benim yazılar şöyle kocaman kocaman olsun diyen müşteriler hepimizde olmuştur bazen müşteri istekleri grafikerin kafasındakini ekrana yansıtmasını zorlaştırıyor
genede herşey grafikerde bitiyor
grafiker nekadar çok araştırırsa gene geliştirmek için ne kadar çaba sarfederse mekan farketmeden kendini daha yukarılara taşıyabilir
önemli olan çalışmak, çalışmak ve çalışmaktır.

Arif ARINMIŞ

♾️Grafik Gurusu♾️
bence grafikerlik yöreye göre farklılaşabiliyor müşterinin istekleri doğrultusunda çalışmalarda farklılıklar olabiliyor benim yazılar şöyle kocaman kocaman olsun diyen müşteriler hepimizde olmuştur bazen müşteri istekleri grafikerin kafasındakini ekrana yansıtmasını zorlaştırıyor
genede herşey grafikerde bitiyor
grafiker nekadar çok araştırırsa gene geliştirmek için ne kadar çaba sarfederse mekan farketmeden kendini daha yukarılara taşıyabilir
önemli olan çalışmak, çalışmak ve çalışmaktır.

ehehe emin ol o müşteri tipi ile tüm türkiyede karşılaşabilirsin :)

drummer91

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
kime göre güzel ona bakmak lazım
güzellik göreceli bir kavramdır herkese göre farklıdır

fakat bu söylediklerim bu site için geçerli değildir çünkü burası bir garfiker
sitesidir ve çoğumuzun bakış açısı aynıdır bu yüzden çirkin olan birşeye
iyi güzel olmuş diyen bir grafiker bulamzsınız derse grafikerliğini tekrar bi gözden geçirsin derim

sözde garfikerlik ile yazılı grafikerlik diye bir kavram mı var benmi bilmiyorum
var ise siz nasıl bir garfikersiniz sözde mi yazılı mı?

ben yazılı grafiker değilim gsf grafik bölümü 2. sınınf öğrencisiyim ordan burdan 2 photoshop dersi bakıp grafikerim diye geçinen bir çok insan var ;)

Arif ARINMIŞ

♾️Grafik Gurusu♾️
ben yazılı grafiker değilim gsf grafik bölümü 2. sınınf öğrencisiyim ordan burdan 2 photoshop dersi bakıp grafikerim diye geçinen bir çok insan var ;)

bkz ben :) bilgisayar teknikeri diye yazıyor. Bu mesleğin eğitimini selçuk üniversitesinde aldım ama resmiyette grafiker olduğumu kanıtlayan tek şey aldığım derslerdir. Belgem yok bolca sertifikam var. Kendime ancak grafiker olduğuma dair sınav ile aldığım bir belge olursa grafiker diyebilirim.

Ancak grafikerim diyebilmek için okul önemli değil " kişisel gelişim " önemlidir.

ve evet ben grafikerim diyip dolanan çok insan var :(

sagat

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Alaylı ve mektebli kavgaları genelde bu yüzden oluyor zaten senin belgen var benim bilgim var gibi

garfikerleri tek bir çatı altında toplayan bize özel bir birlik oda federasyon artık her neyse
olmadığı için garfiker yada garfiker değilsin demek şahıslar düşüyor buda bazen sorunlar yaratabiliyor geçmişte çok defa grafikerler birliği kurulma çalışmaları yapılmışsada kişisel hırsalara kurban gitmiştir ve kurulamamıştır bu yüzden 2 ps yada corel bilen grafikerim diye dolaşmaktadır grafikerlere sen tamam grafikersin diyen bir kurum olmadığı sürece bu tür garfiker alaylı mı yoksa mektebli mi olmalıdır sözüne her kafadan bir söz çıkacağı için karar vermesi çok zordur
bağlı bulunduğumuz bir yer olmadığı ve bize bu ünvanı verecek bir merci bulunmadı sürece sanırım herkes ben grafikerim diyebilecektir.
eğer böyle bir birlik kurulursa imtahanlar ve seçmeler ile hem alaylı hem mektepli arakadaşlarımız grafikerlik ünvanını alır buda bu işi yapmaya çalışan gerçek ehil kişilerin 2 tuşa basıp ben grafikerim diyenlerden ayrılmasını ve bu çok özel mesleğin hakettiği değeri bulmasını sağlar.

İnşaallah ilerki yıllarda böyle bir kurum olur ve mesleğimiz hakkettiği yere ve saygınlığa kavuşur.

h@yt@

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar yorumlarınız,tavsiyeleriniz ve eleştirileriniz için çok teşkkürler alınması gereken mesajları aldım herkese kolay gelsin