Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kendi Logom

novem

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
İyi kötü yorumlarınızı bekliyorum.

ccvv.jpg

Benzer konular

alibabba

🌟Usta Tasarımcı🌟
kardeşim başraki h harfini okumak 6 saniyemi aldı, logoyu çözene kadar 15 saniyem gitti, demem o ki ilk bakışta kendini anlatan bir log yap bence, bide şu arka planı atsan daha iyi okunur Kolay gele

vulturemess

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.gurkanweb.com
Bence arka plan daha düz olmalıydı , neticesinde bir logo. Yazı üzerindeki oynamaların güzel olmuş aslında ama renkler cok cafcaflı kalmış . web 2.0 renk düzenini kullanmanı tavsiye edebilirim. İyi çalışmalar.

novem

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Tavsiyelerini dikkate alıcam.Yorum için teşekkürler.

novem

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Tavsiyeleriniz üzerine yeni bir çalışma yaptım.Yorumlarınız benim için çok önemli.

cmh8.jpg

uzfeyzi

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.byajas.com
ilk çalışman da zemini beyaz yada siyah yap renkli arka plan değil. ayrıca Baştaki harfi yorumları okumasam G diye okudum Sade yap. ve font ları değiştirerek dene.

hasanizma

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.hasanatesmedia.com
kardeş bak şimdi ... aklında tasarım modelini belirledikten sonra nette bir araştır bakalım senin tarzında nasıl işler yapılmış...

serayhsky

🌱Yeni Üye🌱
kardeşim başraki h harfini okumak 6 saniyemi aldı, logoyu çözene kadar 15 saniyem gitti, demem o ki ilk bakışta kendini anlatan bir log yap bence, bide şu arka planı atsan daha iyi okunur Kolay gele

baştaki h harfini bu yorumdan sonra farkettim. çok daha sade birşeyler olmalı hem bu kadar uğraşmazdın :) kolay gelsin