Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

KGB archiver sorunu

erdemcagla

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.erdemcagla.com
ziyankar arkadaşımızım corel clipartlarını indirdim 491 mb sıkıştırılmış dosyayı 39 saat gibi bir zamanda çıkarıyor. 9 saat geçtikten sonra pcim kilitlendi.Daha hızlı çıkarmanın bir yolu yok mu acaba? ziyankar 2-3 saat demiş 9 saat geçti %21 ini çıkardı..

ne yapmalıyım??

Benzer konular Forum Tarih
darth_cygan İllüstrasyon Çalışmaları 15 2K

Benzer konular

chemaster

🏅Acemi Tasarımcı🏅
valla yaynnı sorun bende de var...ama söylememiştim..genne arkadaşanki %21 olmuş benimkin de bellek yetersizliği var diyor:(

Grafiker002

🌟Usta Tasarımcı🌟
arkadaşlar sizlere benim pc amd 3800 64 bit 939 ve 1 gb ram var buna yakın veya bundan üstün bir pcde açmanızı tavsiye ederim

chemaster

🏅Acemi Tasarımcı🏅
benimki de pentium D çift çekirdekli 3.07 GHz ram de 512 mb ama açılmadı:(

Grafiker002

🌟Usta Tasarımcı🌟
ram 1 gb tavsiyem zira sıkıştırma yaparken 1gb seçeneği ile yapmıştım

grafiker001

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.cebelibereket.net
abi siz bir yerde mantik hatasi yapiyorsunuz gibi geldi bana. zira 491 mb cok buyuk dosya ebadi degil. neden sorun yasiyorsunuz anlayabilmis degilim.

aDoBe

🏆Pro Tasarımcı🏆
arkadaslar bunu bırde eskı yontemlerle acmayı deneyın. dos ortamında acmayı bı deneyın. ınternette azıcık arastırma yaparsanız bunun nasıl olucanı anlatan seyler vardır. tabı bende sımdı bakacagım sıze bulabıldıklermı akatatrım.

ziyankar arkadasımız paylasımlarını takıp edıyorum cok guzel ve yararlı ama bu arsıvlerını bırazda kendı makınenıze gore degıl de herkesın kullanabıldıgı bıraz daha dusuk konfugurasyonlu makınelere gore yapabılırsenız daha saglıklı olabılır.

bu arada bır onerı....

ben bu tarz clipartları ve ozellıkle vectorellerı belırlı gurblara ayırıyorum ve bunları bır cd ye sıgacak buyuklukte once cd ımajı olarak (iso, nrg, daa, bin vs vs) kayıt yapıp daha sonra rar ıle kucuk parcalaraya ayırıyorum.

ılgınıze...

loyal1986

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
logobul.tripod.com
açılamayan dosya

arkadaşlar çift çekirdekli işlemciler bazen büyük ebatlı corel dosyalarını dahi açamıyor ram in 1 gb olması bile fayda etmiyor uyguladığım bir yöntemi söyliyeyim

denetim masası
aygıt yöneticisi
işlemciler altında iki adet olan

İntel(R)Pentium (R) 4 CPU 3.00 Ghz

dan birini kaldırdım
256 ram de bile çalışıyor (1 gb da çalışamayan corel draw dosyaları)

Hayaletsoruncu

🌱Yeni Üye🌱
Sorun sistemde

Sisteminiz Eğer 2 gb ramdan azsa yada Hafıza doludur Ve bu işi işlemci görer en az İntel core i3 olmalı. benim sistem

32 gb Ram

4 tb ssd

2 tb harddisk

intel core i9
rtx 2080 ti

Bende gta 5 i 2.30 saatte indiriyi:D: