Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

''Kim Jung Gi'' Karakalem ve Ps

Metela

🌱Yeni Üye🌱
Kim Jung Gi nin çizimlerinden bir kopya aslında, bakarak çizip gölgelendirdim...

sn6iY.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Tebrik ederim. Bakarakta olsa iyi bir kopya aslında.

* Kendi karakterlerinize yönelmeli ve mutlaka renklendirmeye dijital boyamaya yönelmelisin.

Metela

🌱Yeni Üye🌱
Tebrik ederim. Bakarakta olsa iyi bir kopya aslında.

* Kendi karakterlerinize yönelmeli ve mutlaka renklendirmeye dijital boyamaya yönelmelisin.

Tavsiyeniz ve beğeniniz için teşekkürler, çizim tableti yeni aldım, ayrıca pentel kalem aldım onunla da karikatür tarzımız geliştirmeye çalışıyorum, dijital olarak çalışmalara başladım yakında onları da burada yayınlayacağım sadece bu hayat şartlarında zaman bulmak gerekecek o kadar, saygılar...

bogurtlenlicay

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kopyaymış gerçi pek eleştirmem doğru olmaz:) kendinden bişiyler katmışsan da iyi eklemeler yapmışsın. ne zaman bu kopyalar bana yardımcı oldu, yeter bu kadar dersen; kendi tarzını oluşturmaya başlarsın.

Metela

🌱Yeni Üye🌱
kopyaymış gerçi pek eleştirmem doğru olmaz:) kendinden bişiyler katmışsan da iyi eklemeler yapmışsın. ne zaman bu kopyalar bana yardımcı oldu, yeter bu kadar dersen; kendi tarzını oluşturmaya başlarsın.

kendimden kattım tabi ki yoksa kolay üstünden geçerim çizim tableti ile oldu bitti :) umarım katkısı olur, bolca çizdikçe biraz tarzımı oturtmaya çalışıcam, saygılar