Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

kırık kalp

pi_nar

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yazılar şebnem ferah bir kalp kırıldığında şarkısına aittir..
eleştirilerinizi bekliyorum...:wink:

kalbimcopy.jpg

Benzer konular

finfik

👑Efsanevi Grafiker👑
ben begendim... :) emeğine sağlık... sadece en alttaki ortalanmış yazı işi bozuyor gibi, sence ?

ozgurcuk

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
İçinde Şebnem Ferah'a ait olan bişi hiç çirkin olabilirmi :D Yeni turne tarihleri de belli oldu

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
güzel olmuş ellerine emeğine sağlık
paylaşım için teşekkürler

basilic

Memento mori !
👑Efsanevi Grafiker👑
değişik olmuş:)
yanlız bişey farkettim yada öylemi gördüm bilmiyorum ilk bakışta sağ tarafta bi erkek ve bi bayan başı birbirine yaslanmış gibi ama çok net değil:)doğrumu gördüm bilmiyorum ilk gözüme çarpan o oldu.yada görmek istediğim bişey olabilir:)güzel bi çalışma heleki şebnem ferah işin içine girmişse sözleriyle geriye pek fazla bişey kalmıyor:)

eline sağlık;)

pi_nar

🏅Acemi Tasarımcı🏅
beğenileriniz için teşekkür ederim...
ryhnylmz ben bi kadın ve erkek başı koymamıştım... kullandığım sadece lekelerdi ama senin bakışında varsa vardır..
finfik o ortadi yazıyı pek çok formda denedim... ama içlerinden en iyisi buydu.. eleştirin için teşekkür ederrim

ozanyuceer

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
ozinga.deviantart.com
elinize sağlık lakin en altta ortada ki yazı çok gereksiz insanın gözünü yanıltıp emphasis yaptırmış,konunun gerçek dışına sapmasına neden olmuş.kolay gelsin

pi_nar

🏅Acemi Tasarımcı🏅
eleştirniz için teşekkür ederim... aslında o yazıyı koymasam olurmuş haklısınız bende ancak şimdi görebiliyorum... çalışmayı yaptığım sırada koymalıyım diye düşünmüştüm...:S

izge

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
kalbim kırılıyo eriyo hatta gri taş duvara yaslanıp..ahh ah. ben senin duygularına tercümanolmak ister gb. ve sonunda benimle oynar mısın?:((başta da bir kadın ve bir erkek var sanki..bana da öyle ymişgibime geliyo..

haa,yazılar okunmuyo hata 1 gözü bozulur ve de olsa olsa bundanduvar yazısı olur ;)