Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

koli

faiksener1986

🏅Acemi Tasarımcı🏅
akrkadaşlar ben standart ölçülerde karton koliler yatırıcam üretim fabrıkamıza bu kutuların tasarımında çalışma ölçülerini neye göre belirleyip neye göre taşma payı vercez birde bıçak izi meselesi var sanırım bunula ılgılımıdır??bu konuda yardım edebılecek bırı varmıdır grafikerlik konusunda tecrubem var nereden başlamalıyım???

faiksener1986

🏅Acemi Tasarımcı🏅
akrkadaşlar ben standart ölçülerde karton koliler yatırıcam üretim fabrıkamıza bu kutuların tasarımında çalışma ölçülerini neye göre belirleyip neye göre taşma payı vercez birde bıçak izi meselesi var sanırım bunula ılgılımıdır??bu konuda yardım edebılecek bırı varmıdır grafikerlik konusunda tecrubem var nereden başlamalıyım???

birde bu standart ölçüler için bıçak izleri mevcutmudur

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

Kutular için standart ambalaj ebadı diye bir şey yoktur. Ölçüler değişkendir.

İçine girecek gramajdan tutunda, hacim durumuna göre vb..değişir.. Bıçak izi de ona keza..