Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

KONICA 320'lik 8 kafa baskı makinası

generalteknik

🌱Yeni Üye🌱
maxima 4 passta hızlı kafa modunda baskı yapamıyormu? noldu acaba cvp.satte 110 metre kare basıyodu alet:D110 metre kareyı basabilmek için 4 litre boya boşa akıtılıyo.ben videosunu ekleyebilirim istersenız.:D

katalizor

🌟Usta Tasarımcı🌟
konica dijital baskı makinası yanında 135 cm lik plotter ve brandamatik kaynak makinası hediye....
nasıl ama .....

şu sıralar bir dijjital baskı makinası satan bir firmada mart kampanyası var.arama motorunda arama yaparken rastladım.

:) demek arama motorunda arma yaparken rastladın... SAbah sabah iyi güldüm.

acababunebababe

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
konica dijital baskı makinası yanında 135 cm lik plotter ve brandamatik kaynak makinası hediye....
nasıl ama .....

şu sıralar bir dijjital baskı makinası satan bir firmada mart kampanyası var.arama motorunda arama yaparken rastladım.***************

bi tahmin de bulunmak istiyorum, cevap olympos baskı makineleri olabilir mi acaba:rofl: Nasıl aklıma geldi bilmiyorum bi anda şimşek çaktı ve olympos sesi yankılandı kafamın içinde:rofl:

katalizor

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bende çok şaşırdım :D Tüm arama motorlarına baskı makinası yada plotter yazınca olym... çıkıyor karşıma :eek: inanılmaz bi durum :D

cexenes

🏅Acemi Tasarımcı🏅
benim anlamadığım bir şey var 3.20 makine alıpta neden ufak baskı yapıyım bu nasıl birşey oluyor ki:) büyük baskı yapma baskı bozulur çok iyi valla:)

impossibly

🌱Yeni Üye🌱
konica makineden şuanda hali hazırda kurulu çalışan 2 makinamız var.Başlangıçta sorunlu gibi geldi bize özellikle ilk gelen 14pl konica kafalı makina fakat daha sonraki tecrübelerimizden bu makinanın diğer makinalarca kıyaslanmayacak özelliklerini gördük. Bunun için diğer marka ve baskı kafasına sahip makinaların çalıştığı ortamda randımanlı çalışmıyor. nem+ısı+temiz ortam+topraklama gibi çevresel faktörlerin çok iyi ve de makinanın istediği ölçülerde olması lazım.14pl konica makinayla 35mt tek parça baskı yapılabilir(ben en azından yaptım daha fazlası denk gelmedi kurulumunu yaptığım firmada).
yanlız yapacağınız işe göre bu seridaki makinalar 14pl gibi kafa kullanan makinalar düz yazı vede düz tek renk zemin baskıları hem maliyetli hemde sorunlu çıkar.bu makinanın özelliği görsel olan her baskıyı kusursuz yapmasıdır.eğer bu kalitede baskı istiyorsan düz yazı yapmamalısın. birde önemli not boyaların türkiye giriş maliyeti 55$ (bu maliyet fiyatı sadece boya getirirsen eğer makine içinde gelirse fiyat biraz daha düşer)civarıdır. bu fiyatın altı size baskı kalitesi ve de makina randımanı bakımından sıkıntı yaşatır.Arkadaşlar sizlere yardımcı olabilmişsem ne mutlu bana...

ayatcan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Dikkat

Arkadaşlar yaşadığım sorunlara tecrube edinerek size önemli bir bilgi vereyim.
Aldığım konica kafalı bir makinada ciddi anlamda problemler yaşadım. şimdi spectra kafa almayı planlıyorum. Firmalar ürününü satmak için 50 mt bas hiç temizlemeden. baskıyı ver eve git. maliyet 0,5. bir sürü vaadler vaadler. bunları geçin ürünü size anlattıkları gibi resmi karşılık bir protkol yapın imzalatın sartları biraz ağırlaşsın bakalım o zaman ne diyecekler.

Ayrıca konicam yeni geldiğinde yoğun olmayan bir iş verdim 50 metreyi 2-3 kere kafayı temizleyerek bitirdim. sadece o şimdi metrede 1 temizliyorum yine sıkıntı. diyeceğim şudur atıp tuttuklarının hepsi imzlatın sonrasını onlar düşünsün.

SKYTH

🌟Usta Tasarımcı🌟
Arkadaşlar yaşadığım sorunlara tecrube edinerek size önemli bir bilgi vereyim.
Aldığım konica kafalı bir makinada ciddi anlamda problemler yaşadım. şimdi spectra kafa almayı planlıyorum. Firmalar ürününü satmak için 50 mt bas hiç temizlemeden. baskıyı ver eve git. maliyet 0,5. bir sürü vaadler vaadler. bunları geçin ürünü size anlattıkları gibi resmi karşılık bir protkol yapın imzalatın sartları biraz ağırlaşsın bakalım o zaman ne diyecekler.

Ayrıca konicam yeni geldiğinde yoğun olmayan bir iş verdim 50 metreyi 2-3 kere kafayı temizleyerek bitirdim. sadece o şimdi metrede 1 temizliyorum yine sıkıntı. diyeceğim şudur atıp tuttuklarının hepsi imzlatın sonrasını onlar düşünsün.

Bunları hep söylüyoruız ama dinleyen yok aynı problem şu anda spectra polaristede var spectra polaris 35 picolitre oldu. Satan firmalar utansın

babayorgun

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar 2 yıldır konica 14 pl kulanıyorumm hiçbir sikinti yok 2 gün önce 3 pas
baskı yaptım 300x1200 metre

medyaajans

🏅Acemi Tasarımcı🏅
selam bizde ud3206g phaeton seiko kafa 6 renk alalı 1 ay olmadı
baskı yaparken çizgi atmaya başliyor

optimumreklam

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.optimumreklam.com
Skyth

Skyth hala açıklayamıyormusun kim oldugunu?
kim oldugu belli olmayanlar atıp tutuyor. Kim senin dediklerine inanırkı daha kim oldugunu açıklayamıyorsun. Once kim oldugunu açıklayacaksın ki insanlar sana güvensin.

realvagrant

🌱Yeni Üye🌱
ıkınıc el baskı maınası alacam 320 ?

yorumlardan kafam cok karıstı, 320 alacam 20 gundur arastırıyorum.. poster baskı (kagıt) ve vinil agırlıklı baskı yapıyorum. makinayı ıstedıgı nem ve sıcaklıkta bulunduracak yer ımkanım var. ıkıncı el alacam seiko 3206s 6kafa 6 renk ve spectra 4kafa 4 renk buldum 30.000 tl fıyatları (ıkıncı el).. ne onerırsınız?

sorix

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.bilbortcu.net
geçen gün konika maxima 320 makinayı baskı yaparken inceledim övdükleri gibi ahım şahım bi makina değil 20 m2 baskı yapıyomuş ben gittiğimde makina full sarı zemin sarının içinde beyaz çizgiler vardı ben ilk defa sarıda çizgi gördüm bende seiko 35 pk kafa var genelde verdiğim işler hep uzun metraj dün bastığım iş 26 m nem ve ortam sıcaklığını güzelce ayarladıktan sonra makinadan iyi randıman alabilirsin ilk açılışta 1 kere sildim o kadar başka silmedim hiç 147 m2 iş bastım aralıksız 2 kere kafa sildim sadece konika monika hikaye ben gittim inceledim baskı gerçekten güzel ama kısa metraj işlerde güzel uzun metraj işlerde o makina sıkıntı yaşatır 60 dolardan boya alcaksın sonra boya maliyeti yok diyceksin akıl var mantık var bu benim şahsi görüşüm kısa metraj net iş isteyenler için güzel makina uzun metraj işe gitmez

yardımsever

🌱Yeni Üye🌱
konica makıne

iyi bir tercih kafa cok guzel basıyor çok yuksek fıyaatlara carpılmayın yalnız

yardımsever

🌱Yeni Üye🌱
konica makine

konica iyi bir tercih baskıları muhteşem boya maliyeti makineyi ve boyayı aldığın firmaya göre değişir abartı fiyatları boya da satılıyor.uygun alırsan düşük maliyette.

kursadnazli

🏅Acemi Tasarımcı🏅
hiç düşünme bile al gitsin ben 2 senedir kullanıyorum cillop gibi makina....saygılar...