Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

KONICA 320'lik 8 kafa baskı makinası

gookbey63

🏅Acemi Tasarımcı🏅
maxima makina isteyen varsa satıyorum. maxima 320 cm 14 pl 8 kafa yanında i3 işlemci 1 gb ekrankartı 4 gb ramm asus nanakart bilgisayar ve 10 kw güçkaynağı ile birlikte veriyorum sıfır aldım 2 etti ortağımdan ayrıldım maddi imkana sıkıştım tek başıma yapamıyorum. acil satlık diyebilirim fiyatı siz belirleyin bende oluru söylerim.. Not: 10 kw güç kaynağı 2. eldir sıfır gibi..

gookbey63

🏅Acemi Tasarımcı🏅
maxima makina isteyen varsa satıyorum. maxima 320 cm 14 pl 8 kafa yanında i3 işlemci 1 gb ekrankartı 4 gb ramm asus nanakart bilgisayar ve 10 kw güçkaynağı ile birlikte veriyorum sıfır aldım 2 etti ortağımdan ayrıldım maddi imkana sıkıştım tek başıma yapamıyorum. acil satlık diyebilirim fiyatı siz belirleyin bende oluru söylerim.. Not: 10 kw güç kaynağı 2. eldir sıfır gibi..

ssoysever

🏅Acemi Tasarımcı🏅
konica kafa

interdijital teknolıji makine, marin ve reklam ürünleri olarak konica kafa 3.30 baskı makinelerini piyasaya süreceğiz.ilgilenenler irtibata geçsin.hem de emsallerine göre daha uygun fiyatlarla

m.kelebek

🌱Yeni Üye🌱
slm arkadaşlaş mamaki jv2 makina kullanan varmı
makinaya işi göndernce kafa iki kez gidip geliyo duruyo arıza göstermiyo

sorun ne olabilir

bi fikri olan olursa yardıcı olmak isteyen tel ***

Not: İrtibat telefonunuz neden yazmadı diye düşünürseniz 5 dakikanızı forum kurallarına ayırın!

Moderatör tarafında düzenlendi:

TC3D Graphic Design

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
t.me
geçen gün konika maxima 320 makinayı baskı yaparken inceledim övdükleri gibi ahım şahım bi makina değil 20 m2 baskı yapıyomuş ben gittiğimde makina full sarı zemin sarının içinde beyaz çizgiler vardı ben ilk defa sarıda çizgi gördüm bende seiko 35 pk kafa var genelde verdiğim işler hep uzun metraj dün bastığım iş 26 m nem ve ortam sıcaklığını güzelce ayarladıktan sonra makinadan iyi randıman alabilirsin ilk açılışta 1 kere sildim o kadar başka silmedim hiç 147 m2 iş bastım aralıksız 2 kere kafa sildim sadece konika monika hikaye ben gittim inceledim baskı gerçekten güzel ama kısa metraj işlerde güzel uzun metraj işlerde o makina sıkıntı yaşatır 60 dolardan boya alcaksın sonra boya maliyeti yok diyceksin akıl var mantık var bu benim şahsi görüşüm kısa metraj net iş isteyenler için güzel makina uzun metraj işe gitmez
35pk makinede en küçük kaç puntoya kadar okunaklı basabiliyorsunuz ?

sorix

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.bilbortcu.net
35pk makinede en küçük kaç puntoya kadar okunaklı basabiliyorsunuz ?

1 yıllık bir msj alıntılamışsınız ama yinede cevap veriyim

benim kullandığım makine 4 kafa o yüzden baskılar daha temiz çıkıyor ne kadar kafa o kadar sorun demektir

puntosuna bi şey diyemem ama 0,8 cm yazıyı sorunsuz bastığım çok zaman oldu temiz baskı yapmak istiyorsan kalibrasyonun iyi olsun, statiği yok et, kafa voltajını düzgün ayarladınmı sorun kalmıyor