Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kpds

grafikstayla

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar istanbulda avrupa yakasında bildiğiniz kpds kursu veren iyi bir kurum var mı acaba _? Infolang dil okullarında konuşma odaklı eğitim de veriliyormuş ve cok uçuk fiyatları da yokmuş öyle duydum araştırma içindetyim suanda. sizin de öneriniz var mı ?

sendensonra

🌱Yeni Üye🌱
avrupa yakasında Infolang dil okulları var beşiktaşta. sana yakın olur mu bilemem ama eğitimi çok iyi öğretme garantisi de var ayrıca bence bir gidip görüş.

buono

🌱Yeni Üye🌱
infolang dil okullarından ben çok memnunum, kardeşim de franchise şubesi olan yalovaya yazıldı. seçmemizdeki öncelik konuşma odaklı eğitim veriyor olması. ama kpds sinin de çok iyi olduğunu duydum.

jangiz

🌱Yeni Üye🌱
kpds kurları arasında infolang dil okullarını tek geçerim en başta bu alana özel eğitim veriyolar ve hocalarının çok iyi olduğunu duymuştum bende kursa gitme yi düşünüyorum burası kafamayattı , bakalım...

mntkszberk

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar istanbulda avrupa yakasında bildiğiniz kpds kursu veren iyi bir kurum var mı acaba _? Infolang dil okullarında konuşma odaklı eğitim de veriliyormuş ve cok uçuk fiyatları da yokmuş öyle duydum araştırma içindetyim suanda. sizin de öneriniz var mı ?

infolang dil okullarının eğitimleri iyidir arkadasım cok dogru :emo1: gerek egitimleri gerekse franchise şubelerine bakarsak ne kadar basarılı bir firma oldugunu görebiliriz zaten .

tapdik

🌱Yeni Üye🌱

evet ben şuanda infolang dil okullarına gidiyorum YDS eğitimi için gayet memnunum . evet fiyatları çok da ucuk degil verilen egitime göre