Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kuaför için hazırlamış olduğum kartvizit çalışmam (Oskar Erkek Kuaförü)

designerplus

🏅Acemi Tasarımcı🏅
oskarkartvizit12largexw3.jpg

Yorumlarınızı Bekliyorum...

Benzer konular

elkor84

🏆Pro Tasarımcı🏆
ilk çalışman daha sade görünüyor.ama adres kesime çok yakın olmuş.kenarlardan en az 4 mm boşluk bırakmalısın.ayrıca isim çok yukarıda ve küçük kalmış.biraz daha büyütüp,ortalayabilirsin.kolay gelsin.

designerplus

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çift taraflı çalışma

ilk çalışman daha sade görünüyor.ama adres kesime çok yakın olmuş.kenarlardan en az 4 mm boşluk bırakmalısın.ayrıca isim çok yukarıda ve küçük kalmış.biraz daha büyütüp,ortalayabilirsin.kolay gelsin.

Öncelikle Yorumunuz İçin Teşekkürler.
Çalışma çift taraflı, kenarlarda kesim payı var ama ben çizgileri kaldırdım yanlış anlaşılmasın diye...

Son düzenleme:

slmmm

🌟Usta Tasarımcı🌟
bence 2. çalışma hoş olmuş

designerplus

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar bir yanlış anlaşılma var sanırım bu kartvizit çift taraflı(önlü - arkalı) 1.ön yüzü, 2. arka yüzü

LuNaTiC

🏆Pro Tasarımcı🏆
Kartvizitte resim:)

designerplus

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Kartvizitte resim:)
Öncelikle yorumun için teşekkürler.
*Kuaför kartvizitinde resim olmazsa ne olur ?Alternatifler her zaman için değerlendirilir.!Farklı bir alternatif sunabilirmisin bana...
*Müşterinın memnuniyeti her zaman için ön plandadır.Zaten bu çalışmada müşterinin isteği doğrultusunda yapılmış bir çalışma

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
müşteri herzaman haklıdır... eğer onun isteği doğrultusunda yaptıysan ne ala... yoksa gerçekten iyi değil resim albümü gibi, bence erkek kuaförünün kartviziti daha karizmatik olmalı... kolay gelsin..:)

designerplus

🏅Acemi Tasarımcı🏅
müşteri herzaman haklıdır... eğer onun isteği doğrultusunda yaptıysan ne ala... yoksa gerçekten iyi değil resim albümü gibi, bence erkek kuaförünün kartviziti daha karizmatik olmalı... kolay gelsin..:)

Müşteri beğendi bu çalışmayı.Bundan sonraki çalışmalarımda uyarılarınızı dikkate alacağımdan emin olabilirsiniz...

Tşkrlr yorumlarınız için...

LuNaTiC

🏆Pro Tasarımcı🏆
Öncelikle yorumun için teşekkürler.
*Kuaför kartvizitinde resim olmazsa ne olur ?Alternatifler her zaman için değerlendirilir.!Farklı bir alternatif sunabilirmisin bana...
*Müşterinın memnuniyeti her zaman için ön plandadır.Zaten bu çalışmada müşterinin isteği doğrultusunda yapılmış bir çalışma

Şimdi kuaför kartvizitinde şu olur bu olur demiyorum. Ama bu bir kartvizittir broşür değil. Ayrıca başka bir alternatif veremem, sanki resim olmazsa olmaz gibi düşünüyorsun. Düşün bakalım resimden başka ne koyulabilir görsellik olarak? Mesela arkaya saçı başı yapılmış karizmatik vektörel bir erkek silueti koyabilirsin illaki resim olmak zorunda değil ki.

designerplus

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Şimdi kuaför kartvizitinde şu olur bu olur demiyorum. Ama bu bir kartvizittir broşür değil. Ayrıca başka bir alternatif veremem, sanki resim olmazsa olmaz gibi düşünüyorsun. Düşün bakalım resimden başka ne koyulabilir görsellik olarak? Mesela arkaya saçı başı yapılmış karizmatik vektörel bir erkek silueti koyabilirsin illaki resim olmak zorunda değil ki.

Ahhh ahhhh benden o dertten yanıyorum ya zaten.4 gün boyunca aradım bulamadım kuaför için siluet :(

slmmm

🌟Usta Tasarımcı🌟
çift taraflı ise bence uyumsuz bir kart 2. olan kart ok ama ön kısmı diğeri ise olmamış biraz daha uğraş derim iyi çalışmalar

LuNaTiC

🏆Pro Tasarımcı🏆
Müşteri beğendi bu çalışmayı.Bundan sonraki çalışmalarımda uyarılarınızı dikkate alacağımdan emin olabilirsiniz...

Tşkrlr yorumlarınız için...
Zaten müşteri neyi beğenip neyi beğenmeyeceğini bilmiyor ki... Bakınız geçen gün yaptığım karta daha önce yapılmış logo(!). Bu bir nakliyat şirketi, yorumsuz koyuyorum buraya.

nakliyatxu9.jpg

Başlangıçta tır lacivertti sonradan adam "yaa lacivert çok acaip duruyor kahverengi yapalım" dedi. Sanki bu haliyle hiç acaip değil :swear:

Neyse demek istediğim şudur ki, müşteri her zaman haklı, zevksiz olsa bile...

asit

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.hamzaerbay.com
bence sıradan olmuş kartvizit biraz daha farklı olması lazım vektorel erkek slueti iyi fikir

designerplus

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kartvizit

Bir erkek resminden silueti sen çıkarabilirsin.

Dediğim gibi müşteri memnuniyeti...
Müşteri süliet istemiyor bi tane kendim çizdim hoş olmaadı müşteri fotoğraf istiyence bende farklılık olsun diye bu şekilde bir çalışma yaptım.Çok fazla fotoğraf olduğunun farkındayım.Az önce kartvizitler kargo ile elime ulaştı çok hoş ve kalabalık duruyor :) Tek fotoğraflı çalışma şahane çıkmış.

fatihfatih

🌱Yeni Üye🌱
kurumsal bir firmaysa bu şekil bir kartvizit uygun değildir.

fotoyakup

🌱Yeni Üye🌱
hayır hayır bunu bizim musti yapmış olamaz bu tasarımı kafası bozukken yapmış olsa gerek bunun 1000 lerce kat daha iyisini yapacağına eminim çünkü o çok farklı bir tasarımcı onun için önce moral iyi bir tasarım için ihtiyacı olan sadece iyi bir moral ve hızlı bir pc lazım....

fotoyakup

🌱Yeni Üye🌱
:puke:hayır hayır bunu bizim musti yapmış olamaz bu tasarımı kafası bozukken yapmış olsa gerek bunun 1000 lerce kat daha iyisini yapacağına eminim çünkü o çok farklı bir tasarımcı onun için önce moral iyi bir tasarım için ihtiyacı olan sadece iyi bir moral ve hızlı bir pc lazım....

ugura

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.tasariland.com
Çalışmalar tek olarak düşünüldügünde idare eder derecede fakat arkalı önlü iken sanki biraz uyumsuz olmuşlar gibi...