Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Lapazz Apollo W93 A5+ Tablette büyük, anlamadığım ve bir türlü çözemediğim sorun lütfen yardım !!!!

Lascaux

🌱Yeni Üye🌱
Tabletim Lapazz Apollo W963 A5+. Tabletimi takıyorum cd den driver ını yüklüyorum. Tablet çalışıyo ama daha ben kalemei dokundurmadan kendi kendi birden sağ tıklıyo bir aşağı kayıyo bir yukarı kayıyo :mad: Fare imleci akıl almaz derecede titriyor. Nasıl çözeceğimi anlamadım yani --- ( NOT : Garantiye yolladım. Sorun yok çalışıyor deyip geri gönderdiler. ) :(

UC-LOGIC

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.uc-logic.com.tr
- Daha önce farklı grafik tablet sürücüsü kurduysanız çakışma olmaması için kaldırmalısınız
- Çok tuşlu gamepad , özel tuşlu klavye sürücüleri varsa kaldırabilirsiniz sürücü çakışması olmuş olabilir
- CCleaner gibi bir programla registery ayarlarını toparlamayı deneyin
- Grafik tabletinizin kablosunu kontrol edin
- UC LOGIC en güncel sürücüyü kurduğunuzdan emin olun
- Etrafta manyetik cihaz varsa ( Cep telefonu , Hoparlör, vb...) uzaklaştırın

Tüm bunları denedikten sonra sorun hala devam ederse denediklerinizi detaylı çıktı alıp ürünle birlikte garantiye gönderirseniz teknik servisimiz daha detaylı inceleyecektir.

Umarız yardımcı olur
UC Logic Türkiye
Akortek Bilişim

Lascaux

🌱Yeni Üye🌱
Öncelikle teşekkürler ama dedikleriniz hiçbiri yok hepsini denedim garantiye de gitti geri geldi düzgün dediler. Daha öncede lapazz vardı daha düşük versiyondu o gayet iyi çalışıyordu laptop da ( bataryası takılı olduğu masada telefon ve hoparlör olduğu halde ) zannetmiyorum onlarla alakalı bir şey olduğunu ve sürüme de gelince cd nin içindekini yükledim. Daha yeni varsa ve nereden yükleyeceğimi bilmiyorum. Yardımlarınz için teşekkürler...

UC-LOGIC

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.uc-logic.com.tr
önceki mesajımda yazdığım UC LOGIC yazızında link olduğu belli olmuyordu sanırım

Aşağıdaki linkin çalışması lazım

UC LOGIC

Eğer çalışmazsa

UC LOGIC

linki üzerinden support bölümünden sisteminize uygun sürücüyü kurmayı deneyebilirsiniz.

Güncel sürücüyü kurmadan önce eski sürücünüzü kaldırıp yeniden başlatmayı unutmayın

Umarız sorununuz en kısa sürede çözülür

UC Logic Türkiye
Akortek Bilişim

Lascaux

🌱Yeni Üye🌱
yok arkadaş yok onuda indirdim kurdum bi değişiklik yok ya offf böyle markanın ben var ya

UC-LOGIC

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.uc-logic.com.tr
Bizler için çok önemli olan markamızla ilgi ve hatta farklı markalarla ilgi olan sorulara bile bu forumda ve başka yerlerde elimizden geldiğince yardımcı olduğumuz için biraz daha hoş görü göstermenizi umardık.

Tableti arıza için teknik servise göndermeden önce farklı bir micro USB kablo ile deneyebilirsiniz kablo arızalı olabilir ?

Sorununuzu ve denediklerinizi detaylı çıktı alıp teknik servisimize iletirseniz ürününüz çok daha detaylı bir teknik incelemeden geçirilir ve gereken yardımı fazlasıyla sunmaya çalışırız.

Yasadığınzı sorun ara sıra oluyorsa veya belli uygulamalarda oluyorsa bunlarıda belirtmeniz bizim testimizi detaylandırırken dikkat edeceğimiz noktaları belirlememiz için faydalı olacaktır.

UC Logic markasını seçtiğiniz için teşekkürler.
Umarız sorununuzu en kısa sürede çözebiliriz.

UC Logic Türkiye
Akortek Bilişim